Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 hó feletti tápszerből csak...

6 hó feletti tápszerből csak anyatej KIEGÉSZÍTŐ van? Anyatej PÓTLÓ csak 0-6 hó-ig? Ti melyiket eszitek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 11:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Írjátok meg azt is, hogy melyik márka vált be Mildibé, Mlipua, stb. És hogy mennyi idős a babátok? Köszi szépen
2010. jan. 19. 11:02
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért kiegészítő, mert akkor már mást is kell adni a babának, nem csak tápszert, akkor már kell a rendes étel is nekik.

Mi a DM babylove tápszert használjuk, de jó mindegyik szerintem, próbáltuk a Bebát, Mildibét, Humanát, Milupát. Az én babámnak mind ízlik. Próbáljátok ki valamelyiket.

2010. jan. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nálunk így volt:


0-6 hó - anyatej

6-8 hó - humana baby fit 1

8-10 hó - humana 3+ banán-vanília

10 hó - hipp 3 plus vaníliás

2010. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, hogy írtatok. 4,5 hónapig csak anyatej, utána már kevés volt a tejem akkor kezdtük a Milupa Milumil 1-essel, de arra egy idő után ráunt, utána Mildibé 2-est evett, még van belőle egy kevés és most vettem neki Mildibé hipo allergén 2-est. Remélem megeszi. Azért kérdem amúgy mert a Milupa anyatej pótló volt és abból kevesebbet evett, most a Mildibé anyatej kiegészítő és napi 7x150 ml-t megeszik belőle, mellé még 2 üveg boltit meg amit én főzök neki. Azt gondoltam kevésbé telít a kiegészítő és azért eszik ennyit belőle.
2010. jan. 19. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!