Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Barátnőmnek van már gyereke...

Barátnőmnek van már gyereke és nem akar többet, de rájöttem, hogy én szeretnék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, barátnőmmel 6 éve vagyunk együtt, igazából azt beszéltük meg, hogy nem szeretnénk gyereket, mondjuk az is közrejátszott, hogy akkor még más dolgokkal voltam elfoglalva, de amúgy sem volt tervben. Eltelt elég sok idő és most azt érzem, hogy mégis szeretnék, nagyon szeretem ezt a nőt. Úgy tűnik, Ő már nem akar senkitől. Tudom, hogy nem ebben egyeztünk meg, de most mégis feltörtek bennem ilyen érzések..elfojtsam és ne okozzak felesleges feszültséget vagy traktáljam vele? Mit tennétek a helyemben?
2014. szept. 13. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mindenképpen meg kell hogy beszéljétek.

Ne fojtsd el, mert egyszerűen nincs értelme. Felnőtt emberek megbeszélik, nem elfojtják.

2014. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképpen meg kell beszélni, mert ezt csak ideig-óráig tudod elfojtani magadban, jobb előbb megbeszélni, mint, hogy később esetleg szakíts vele emiatt.
2014. szept. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Beszelj vele, az a legtisztabb.

Keves az esely az igenre, ha mar nem olyan fiatal, ha a gyerek apja "elbant vele".

2014. szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, ha ő nem változott akkor keres mást aki szeretne.
2014. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Beszeljetek rola mindenkepp! Ha o meg mindig NEM, akkor viszont neked kell atgondolnod a dolgot. HA most beletorodsz, hogy nem lesz gyereked, szerintem egy nap nagyon banni fogod :(


Viszont ha ez a tema nem jott fel mostanaban koztetek, csak meg ez elejen letisztaztatok, siman lehet, hogy mar o is mashogy latja ;)

2014. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Az én párom taktikája: megismerkedésünk első percétől napi ezerszer elmondta, hogy baba. Közben a lányomat is rávette, hogy támogassa az ügy érdekében. Még terhes voltam, mikor a következőt is mondani kezdte, szülőszobán folytatta és azóta is azt hallgatom. A kicsi 14 hónapos, és én vagyok a nő.:)
2014. szept. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát utolsó már bocs de hülye vagy hogy tűröd, főleg,hogy gyereket is belekeverje, aztán nem jött volna össze mekkora fájdalom lett volna a gyereknek.

Baromi gyerekes viselkedés,én nagyon nem venném jó néven szól kérdező ne így kérd,mert visszacsaphat.

Gyereket közösen kell vállalni, nem egyiknek ráerőltetni a másikra. Mondjuk ő is gyerektelennel kezdet gondolhatja, hogy előbb ütőbb sajátot is szeretnél, ezen nincs mit meglepődni.

2014. szept. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es. Ismeretlenül kérlek ne hülyézz le. Gondolod csak azért vállaltam gyereket, mert ő akarta? Nem. Mindig is 2 gyereket szerettem volna, de a volt férjemtől nem mertem még egyet vállalni. A gyerekem évek óta szeretett volna kistestvért, már a párom megismerése előtt is mondogatta. Aztán jött a nagy Ő, és neki már mertem vállalni. A harmadik babával kizárólag az egészségügyi hátterem miatt vacillálok, mert a második terhességgel szigorú diétán és inzulinon voltam. És óriási akaraterő kell a 9 hónaphoz.
2014. szept. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mindenkeppen beszeld meg vele.
2014. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!