Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőmnek tetszik egy...

A barátnőmnek tetszik egy fiú, de a srác nem akar most barátnőt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, az évfolyamunkban, ő is 16 éves. Megértem, hogy tetszik a barátnőmnek, nem olyan mint a mostani fiúk, neki hatalmas háta van, széles erős váll, és nagyon jóképű is, nekem is nagyon tetszik, de nem úgy ahogy neki... Egyébként tényleg érthető miért tetszik neki, okos, sokat tanul, de nagyon vicces, de ha kell komoly is tud lenni.

A barátnőm tehát próbálkozik nála, a fiúval megy haza, megkéri őt, hogy korrepetálja,nagyon sokat próbál a közelében lenni...

De én még szeptemberben beszélgettem vele a párkapcsolatokról, és azt mondta, hogy nem akar most barátnőt, mivel elvonná a figyelmét a tanulásról, amit nagyon szigorúan vesz, mivel mindig van egy könyv a kezében.

De a barátnőmnek hiába mondom ezt, azon a véleményen van, hogy lehet hogy már meggondolta magát. Nem akarom, hogy nagyot koppanjon, mit csináljak?



2013. nov. 8. 15:28
 1/5 anonim válasza:
100%
Az a baj hogy ha még rád sem hallgat nem tudsz mit csinálni.Akkor várj lehet igaza van a barátnődnek és a fiú is elkezd foglalkozni a lányokkal is.De ha nem akkor szerintem lépjen csak túl rajta.
2013. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
92%

semmit!:) egy lány mindent elér ha akar!;)

amúgy aranyos lehetsz hogy ennyit foglalkozol

a barátnőddel.:D:)

2013. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
semmit ne csinálj, ne avatkozz bele szerintem...tapasztalatból mondom:) különben meg szerintem is tündér vagy, hogy így aggódsz a barátnődért :)
2013. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Pedig az életben koppanni kell. Abból lehet tanulni. Ne vedd el előle a fejlődés lehetőségét.
2013. nov. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Te ne tegyél semmit. A barátnőd amit tud megtesz azzal ,hogy próbál a közelében lenni, amíg ez nem túl nyomulós és erőszakos, addig azt mondom jól csinálja. Fontos, hogy kicsit mindig képben legyen nála a lány, hátha tényleg jobban megkedveli a srác :-)
2013. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!