Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem lehet mit tenni, úgy fog...

Nem lehet mit tenni, úgy fog öltözködni, ahogy a barátai öltözködnek?!

Figyelt kérdés

Amikor szülőként kimész az utcára és nem tudod megkülönböztetni a fiút a lánytól, a lányt pedig a prostituálttól (a férfiak válltáskát hordanak és

cicanadrágot, a lányok meg extra mini nadrágot) akkor nem merül fel benned a kérdés:


Az én gyermekem is így fog öltözködni?



2014. szept. 17. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, így.

Nagyjából semmit sem tehetsz.

2014. szept. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mi a bajod a válltáskával meg a cicanacival? :))
2014. szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Gondolom valamennyire lehet befolyásolni, de alapvetően sajnos igen!
2014. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kamaszgyereknél az lesz a legeslegkisebb gondunk, hogy milyen ruhát hord
2014. szept. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem merül fel bennem. 26 éves vagyok, de már az én gyerekkorom óta is csomószor változott, hogy tizenévesek körében mi számít menő öltözködésnek, ráadásul egymás mellett több irányzat is megfér. Szóval nem. Lehet, mire az én fiam lesz tizenéves újra divatba jön a norvégmintás kézzel kötött pulóver (brrr)
2014. szept. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 zabmester ***** válasza:
A kamaszok ilyenek. Aztán majd felnőtt korára kialakul a saját stílusa, ízlése. Én felnőttként szerintem egészen normálisan öltözködöm, meg nem mondaná senki, hogy tiniként színes tarajam volt, meg segg alatt levágott farmerben és bakancsban járkáltam.
2014. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, jobban belegondolva elég fura az, ha valaki kamaszkorában nem fura :) Azok az emberek tök kockák maradnak felnőttként. Felőlem járjon akár fűszoknyában csak ne drogozzon, ne legyen alkesz, számítógépfüggő vagy terhes....
2014. szept. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kamaszként csak feketét hordtam! Acélbetkós bakancs, kék haj...Láss csodát, elegáns ruha párti lettem (26 vagyok)..
2014. szept. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kamaszként pólót, farmert és kockás inget hordtam, meg sportcipőt, amíg le nem rohadt a lábamról.

Érettségiztem, szakmát szereztem, munkába álltam, irodában, ahová csinosan kellett járni.

A kamaszkori ízlés és útkeresés szervesen hozzátartozik a felnőtté váláshoz.

Mennyit hallgattam én apámat, hogy legyek nőiesebb, miért hordok feketét és ezek a mai fiatalok hogy néznek ki... Aztán a nagyanyám elárulta, hogy apámnak kamaszként derékig ért a haja és 16 évesen kezdte a dohányzást.

Minden generáció átmegy a "bezzeg az én időmben" gondolatokon... :)

2014. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!