Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férfi társaimhoz szól a...

Férfi társaimhoz szól a kérdés, ha vannak itt! Ti hány éves korotokig vállalnátok gyermeket?

Figyelt kérdés

Bevallom, kissé koros vagyok már (49) Párom 34, és szeretnénk egy közös (mindkettőnknek első) babát.

Ti hány éves korotokig vállalnátok be?


2014. szept. 19. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még pont belefér. Te miattad is de inkább a párod miatt.
2014. szept. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Párom miatt nem érdekes. mármint, hogy ő még jó korban van, fiatal egészséges nő. No de én?? :)
2014. szept. 19. 23:34
 3/8 anonim ***** válasza:
En nem vagyok ferfi de szerintem siman bevallalhatod:-) Nekem legalabbis nem jelentett volna gondot, ha ferjem ennyi idos mikor szuletik a baba.
2014. szept. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan nő vagyok, de nálunk is elég nagy a korkülönbség. Férjem 45 lesz nemsokára. Egy gyerekünk van már kint, egy bent, és szeretnénk még legalább egyet (kettőt?). Nem akarjuk elhúzni a dolgot, főleg miatta, hova várjunk, de szerintem ezen nem múlik semmi, simán vállalható.
2014. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én biztos nem vállalnám be. Persze, ma már fiatalnak számítasz, de simán leépülhet az ember hipp-hopp egy betegség miatt pár év múlva (ami ugye a fiatalabbaknál ritkább). Gondolj bele, ha jövőre megszületik a kicsi, te 50 leszel. Mire ő lesz 20, addigra te 70. Szerintem túl nagy korkülönség, én biztos nem vállalnám, de ez a ti döntésetek. :)
2014. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd ki az életedből! Majd a gyerek fiatalon tart... :-) Most vagy soha :-)
2014. szept. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csodálatos lenne egy gyermek, csak félek, mi lesz később. Mi lesz, ha apa nélkül kell felnőnie? Bár az élet egy lutri, egy 25 évest is elüthet holnap a busz, én meg elélhetek egészségeben 85 évig.
2014. szept. 20. 19:34
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnéd a babát, és szeretnél ott lenni, amikor felnő, akkor tegyél érte, mert arról, hogy meddig él valaki nem kizárólag a véletlen tehet. Légy egészséges, ne legyen káros szenvedély, és sportolj. A tesóm párja 65 évesen is 3szor lehagy engem egy kiránduláskor, minden nap sportol, nem rajta fog múlni, ha nem éri meg a 85 évet:)


Édesapám 57 évesen halt meg, amiről a stressz és az alkohol is tehetett, én akkor voltam 21. Tegyél róla, hogy nálad ilyen ne történhessen, és akkor ott lehetsz sokáig a gyereked mellett.

2014. szept. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!