Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti megtartanátok így a babát?

Ti megtartanátok így a babát?

Figyelt kérdés

24 éves nő,30 éves férfi. 10 hónapja vannak együtt.

5 hónapja együtt is élnek.Férfinak saját lakás,kocsi.

Mindketten dolgoznak a férfi 5 éve a nő 1,5 éve.

Bevételük havi 300 ezer ft.Szeretik egymást,örülnek a babának,bár nem tervezték még!


2014. szept. 21. 14:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%
Mindenetek megvan, ami kell, főként az, hogy szeretitek egymást és a babát is szeretnétek. Hamarabb jött, na és? :)
2014. szept. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Igen,mi is azt hittük ennyi kell csak egy babához.El vagyok keseredve,azért tettem fel ezt a kérdést.Már megtörtént eset.Vállaltuk a babát,ma már 2 éves.Viszont sajnos hónapok óta rossz a kapcsolatunk a párommal,sokat veszekszünk,nem értünk egyet lényeges dolgokban. Most pedig kapom a barátoktól,családtól,hogy ők mondták,hogy nem kellett volna,ilyen friss kapcsolatba gyereket vállalni.Előbb meg kellett volna jobban ismerni egymást,együtt élni pár évet.

De most megerősítettetek abban,hogy más is így döntött volna!Vállalta volna a picit.Imádjuk őt,a mindenünk a legjobb dolog az életünkben.A párom nagyon jó apa,ezzel nincs is gond,de társnak csapnivaló... :(((

Próbálkozunk megbeszélni a dolgokat,menteni a kapcsolatunkat,hisz boldog családban akarjuk felnevelni a lányunkat.Csak lassan belefáradok ebbe....

2014. szept. 21. 14:48
 13/24 anonim ***** válasza:
56%
Mindenképp!
2014. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
65%

sehol nem írta, hogy ezen múlik, hogy mi lesz a babával...csak véleményekre kí

váncsi...

2014. szept. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
18%
Igent mondanék,de hogy itt kérdezed meg az elég felháborító...
2014. szept. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező, ne emésszétek magatokat, a legjobb döntés volt, amit hozhattatok! Nyilván előre senki sem tudja megmondani, elsiklik-e később valamin a kapcsolat, és ha elvetetitek a babát, talán még előbb tönkremegy az egész, hisz nem biztos, hogy fel tudtátok volna dolgozni a döntést. Én alapvetően nem vagyok az abortusz ellen, jelenleg olyan a helyzetünk a párommal, hogy ha most teherbe esnék, szinte biztos, hogy elvetetném, de ha a te helyedben lettem volna, eszembe sem jutott volna ilyesmi.


Az pedig dicséretes, hogy igyekeztek és próbáljátok megoldani a gondokat, de ha már nem megy, akkor fel kell ismerni, hogy nincs értelme tovább erőltetni.

2014. szept. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
95%
12 Érdekes, hogy én azt válaszoltam volna, hogy az a 10 hónap aggasztóan kevésnek tűnik. Ettől függetlenül örülök, hogy örültök a gyereknek és ha elváltok, gondolom majd tudtok olyan körülményeket biztosítani a gyereknek, hogy ne viselje meg annyira a válás.
2014. szept. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Próbáljátok rendbe hozni a kapcsolatot! Ha tényleg nem megy, akkor válás után is lehettek szerető szülők.
2014. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
5%
Ne haragudj,de szerintem is undorító egyáltalán a már maga a kérdés,ha már a baba megfogant és felnőttek vagytok mindketten mi a francért kell azon agyalni megtartsátok-e,basszus nagyon mélyre süllyed az emberiség.
2014. szept. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
66%

Ja most olvasom.Hidd el ez nem azon múlik mennyi ideje vagytok együtt,számos olyan példa van,hogy kevés idő elteltével is együtt maradtak nagyon jól elvannak,szeretik egymást.Pl mi 1 éve voltunk együtt,akkor költöztünk össze, mikor terhes lettem,ma már az 5.évet tapossuk és nagyon szeretjük egymást,vagy a barátnőmék, 3 hónapja voltak együtt,épp összeköltöztek,ennek már 8 éve és imádják egymást.

Szerintem próbáljátok meg a kapcsolatot rendbe hozni,ha nem működik akkor meg menjetek utatokra attól még lehettek remek szülők.Fel a fejjel!

2014. szept. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!