Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyermeked vállaltál/válla...

Hány gyermeked vállaltál/vállalnál? Miért ennyi? Mekkora kereset mellett döntöttetek így?

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 12:28
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
67%
Most várjuk a 2.at, és 3-4 gyereket szeretnénk. 3 szobás házban élünk, keresetet nem írok, mert Angliában élünk, úgyhogy azzal nem mennél sokra :)
2014. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
64%

Mi egyet. Albérletben lakunk az ötben, nem szeretnénk hiteles lakást rosszabb környéken, saját lakásra meg nincs esélyünk.:)


A férjem 350-et keres, én csak 200-at, mindketten kapunk Erzsébet-utalványokat meg bérletet, ilyesmiket. Azért csak egyet,mert egyet biztonsággal tudunk iskoláztatni (egyetemre járatni), és így nem kell olyan sokat leadni az igényeinkből sem, ja és én szeretném folytatni a karrieremet is mindenképpen.


30n, 30f

2014. aug. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
54%

Szeretnénk 2 gyereket, eddig egy lányunk van.

Az össz. bevételünk kb. 150 ezer forint és albérletben élünk.

2014. aug. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
70%
Saját házunk van, 2 gyereket szeretnénk, az első útban van, 260-280 a bevételünk.
2014. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
85%
Egy 26 hónapos fiunk van és jelenleg nem tervezünk több gyereket. Egy három szobás, étkezős, 66 nm2-es lakásban élünk, az összbevételünk 210-220 000 forint. Azért döntöttünk így, mert igazából nem érzem úgy, hogy szeretnék még egy gyereket ( a férjem esetleg bevállalná, de ugye nem rá hárul a gyereknevelés zöme) illetve mennék is újra dolgozni, hogy normális bevételünk legyen, a munkám pedig olyan, hogy újra később már nem igazán tudnék eljönni évekre.
2014. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
58%
2-es vagyok és azért vagyok lepontozva, mert...miért is?:D
2014. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
83%
egy gyerekünk van, szeretnénk még kettőt. Így nem érezzük még teljesnek a létszámot, leginkább ezért. A bevétellel semmire nem mennél, saját vállalkozása van a páromnak, baromi sok kiadással jár, így szinte semmit nem jelent, hogy mennyi áramlik be. A "nettó" meg havi szinten változik.
2014. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, Mindenkit zöld kézzel értékelek, hiszen erre nem létezik rossz válasz:)
2014. aug. 6. 12:44
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Két gyerekünk van, ennyit is terveztünk. A bevételünk 380 ezer + utalványok + családi pótlék. Ugyan néha felvetődik a gondolat bennünk, hogy legyen-e harmadik, mindig elvetettük az ötletet, olyan tökéletes most így...
2014. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Egy kisfiam van.

Nem is lesz több gyermekem.


Egyrészt az életkorom miatt (35+ vagyok), másrészt időközben már elváltam, harmadrészt kialakult egy komoly betegségem, ami jelentősen megnövelné a betegség/egészségkárosodás kockázatát egy terhesség esetén mind nekem, mind pedig a babának.


Jelenleg is saját lakásban, megtakarításokkal és havi 500 eFt/hó jövedelemmel rendelkezem, így nem az anyagiak, hanem a korom/egészségi állapotom/családi állapotom az oka a döntésemnek.

2014. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!