Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tanulás gyerek mellett -...

Tanulás gyerek mellett - kérdés azokhoz, akik csinálják?

Figyelt kérdés
Lehetőségem lenne egy két éves képzésre, heti 3 délután lenne 5-8ig, amikor apa tud rájuk vigyázni, kb. fél9-re érnék haza. Ha megcsinálom, akkor dupláját keresném itthonról, mint amennyit a munkahelyemen kerestem eddig (és amit ugye nem kapok, mivel itthon vagyok, és már csak gyesem van). A pénz annyira nem is fontos, mert így is szépen megélünk, de azért mégis hasznos lenne a jövő szempontjából, meg hogy bebiztosítsam magam, és szeretném is csinálni. Azok, akik otthon tanulnak gyerekek mellett, hogyan osztják be az időt? Ez nagyon sok távollét tőlük? Mennyi idősek a gyerekek, mennyi idősek legyenek, hogy ez már beleférjen? Mármint, amíg picik és kicsik, addig ne menjek, várjak, vagy akkor is? Ti, akik tanultok, mennyi gyerek mellett teszitek, hány évesek, és hányszor jártok el egy héten? Minden érdekel, meséljetek, kérlek, tapasztalatokról!
2014. júl. 2. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg tud rájuk a férjed vigyázni, akkor vállald be, de a vizsgákra is készülni kell, az is sok idő, nem csak az iskolai órák. Ezzel az időbeosztással én megcsinálnám, az enyém rosszabb volt, és segítségem sem igazán akadt. A kicsi 1 éves volt, amikor kezdtem, a nagy iskolás. Azt neked kell tudnod, mikor lenne jó, nem ismerem a gyerekeidet, nekem akkor kellett mennem, nem volt választásom. Nagyon nehéz volt, de megcsináltam. Tanulni csak alvásidőben tudtam és éjszaka. Már végeztem, és örülök, hogy bevállaltam, és főleg, hogy vége.:)
2014. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiam 3 éves.Főiskolás voltam amikor terhes lettem,mire megszületett végeztem a 2.évvel,1,5 éves korától dolgozom is és megcsináltam a féléves gyakorlatomat is,1 év csúszással igaz,de nappalin egyéni tanrenddel a múlt héten lediplomáztam :) Szerintem meg lehet csinálni, tervezem,hogy 1-2 év múlva csinálok még egy sulit,és e mellett tervezünk tesót is.
2014. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja az lemaradt,hogy párom már a legelejétől kivette mindenből a részét,és a nagyszülők is vigyáztak rá ha épp el mentem vizsgázni pl fiam 6 hetes volt mikor volt a 2. év utolsó vizsgája.
2014. júl. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én még terhesség elején kezdtem el egy pénzügyi képzést.Két hónapos volt a kicsi mire vizsgáztam,tudtam mellette tanulni,készülni a vizsgákra.Aztán rögtön folytattam mérlegképes könyvelő képzéssel,most pénteken lesz a vizsgám.Őszintén nagyon nehéz most a gyerek mellett tanulni a vizsgára.Egy éves,mászik,felállmindenhova,érdeklik a papírok amikből tanulok.Csak ha alszik akkor tudok tanulni.Az meg nappal 2-3 óra hossza,meg éjszaka.Szóval nem könnyű gyerek mellett tanulni.
2014. júl. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is pénzügyre kezdtem járni amikor kb 18 hónapos volt, akkor kezdtem. Az 4 hónap volt, és heti 2 alkalom. Most én is mérlegképessel folytatom, még csak 4 hónapja járok, és heti egyszer. Ez jobb mint a másik volt. De elég nehezen tudok tanulni, mert már dolgozok is több mint egy éve, és ő most lesz 3 éves. Szóval így elég nehéz a gyerek, tanulás, munkahely, de remélem megéri.
2014. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

levelező fősuli, nincs minden hétvégén, vizsgaidőszakban gyakrabban kell mennem. Gyerekek 1 és 3 évesek voltak, mikor elkezdtem. Valaki mindig akad, aki vigyáz rájuk, mindkét mama, vagy az apjuk, de azért leszervezni nem mindig egyszerű.

A vizsgák pedig a tanárokon múlnak, ki mennyit vár el. Nekem nem túl vészes a tanulni való.


Én a helyedben elvégezném. A gyerekek élvezni fogják, amíg nem vagy otthon. :)

2014. júl. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!