Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatok a bébi kompról?

Figyelt kérdés
2014. szept. 25. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk volt, jó volt. A nagyszülőknél használtuk, jól elvolt ott a pici, amíg mi ebédeltünk, így senkinek nem kellett külön ennie azért, hogy a gyerek után szaladgáljon. Volt rajta pár játék, ami tetszett neki. 10 hónaposan kapta.
2014. szept. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem látom sok értelmét, nem is tartom hasznosnak. Az első gyereknél ajándékba kaptuk, a másodiknál és harmadiknál le sem hoztuk a padlásról.
2014. szept. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Én nem szeretem. Nem biztonságos, ha küszöb van, könnyen fel tud borulni, eleinte lábujjhegyezik, szerintem egyáltalán nem jó.

Apósom a gyerek 10 hónapos korában hozott egyet, vissza is küldtem vele, mert akkor már bútorok mellett sétált (7,5 hónaposan állt fel).

Unokatesójának volt, használta is sokat 8 hónapos korától, mikor még ülni sem tudott (el is esett vele 2szer, felakadt a küszöbben), 18 hónaposan még nem járt önállóan, és a mai napig lábujjhegyen jár, pedig már 4,5 éves.

2014. szept. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Semmi hasznát nem vettem,nem volt jó, sőt az orvos nem is ajánlotta!
2014. szept. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan felejtsd el! Nincs rá szüksége a babának, anélkül jobb a mozgásfejlődése, felesleges megvenni.

Olyankor jó csak, átmeneti megoldásként, mint amit az egyes is írt.

Ha mégis használni akarod, csak pár percekre tedd bele, ne töltsön benne túl sok időt, inkább más eszközzel segítsd elő gyermeked szabad mozgásfejlődését.

Nekünk is volt, mivel ajándékba kaptuk, de nem nagyon használtuk, nekem pl. csak arra volt jó, hogy amíg a konyhában befejeztem a főzést, pár percre beletettem, addig kapott egy kis kiflit, gyümölcsöt, ott eszegette, de inkább hagytam hagy mászkáljon négykézláb, utána 10 hónaposan már a bútorokba kapaszkodva lépegetett, ekkor már egyáltalán nem tartottam jónak a kompot, el is tettük.

2014. szept. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az a véleményem róla hogy roppant egészségtelen a baba gerincének. kérdezz meg egy normális ortopéd gyerekorvost.
2014. szept. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!