Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyermekes anyukák, ti...

Kisgyermekes anyukák, ti milyen védekezési eszközt használtok? Miért éppen azt?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 21:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
9%
Az időben kihúzós módszert:)A gumit nem szeretjük,tablettát meg nem szedek mert nem vagyunk együtt mindennap,így erre nem adunk ki pénzt:)
2014. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
23%
Megszakításos módszert.Bár ez elvileg abszolút nem biztos,nálunk bevált.
2014. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Óvszert használunk. Sajnos a menszeszem össze-vissza jön meg, van, hogy kimarad egy évig, de van, hogy másfél hónapig folyamatosan megvan. Az okára nem jöttek rá, de gyógyszerrel se tudták rendszeressé tenni, inkább csak gondot okozott. Éppen emiatt más hormon készítmény sem jöhet szóba. Kremekben, kúpokban nem bízunk, hüvelygyűrű nem szimpatikus. Így maradt a gumi. Majd a harmadik gyerek után elköttetem magam.
2014. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
67%
Fogamzásgátlót szedek, baba előtt is évekig bevált, és jó pár évig nem tervezzük a kistesót.
2014. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
57%
Szia! Óvszer vagy pharmatex kúp amit használunk. Tudom, hogy ez a kúp nem mindenkinek működik de mielőtt terveztük a babát évekig ezt használtuk és teljesen jól bevált , amikor már nem védekeztünk vele rögtön összejött a gyerkőc. Fogamzásgátlót nem tudok szedni, és ebben megbízunk :-)
2014. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
64%

Spirálom van. A megszakításos módszerből baba lett:-))

A gyógyszertől iszonyúan fáj a fejem, az óvszert utáljuk. A spirál tökéletesen bevált!

2014. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%
Fogamzásgátlót mert szülés előtt is ezt szedtem az orvosom most is ezt javasolta. Fiam két éves tesót egyelore nem tervezünk.
2014. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%

Óvszert. Ebben bízunk a legjobban.


3 gyermekünk van.

2014. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
42%

Nuvaring, ahogy gyerek előtt is.:) Béna vagyok gyógyszerszedésben (nem elég jó a napirendem a munkában), óvszer teljesen kizárt (drága lenne ennyi alkalomhoz nagyon, és kényelmetlen is), megszakítás meg ugye nem védekezés.:)


Most az oltáson gondolkodom, a nődokim nem javasolja, de nekem valamiért szöget ütött a fejembe, hogy ez mennyire modern dolog, és akarom!


1 gyerek, 28n, 36f

2014. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
Óvszerrel, mert gyógyszert nem akarok szedni. Gondolkozom a hüvelygyűrűn, mert nagyon dicsérik.
2014. szept. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!