Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyermekes bérlet igazolvány...

Kisgyermekes bérlet igazolvány a bérlethez mennyi idő alatt készül el? A bérlet árusító helyen (metró) kell csináltatni? Az igazolásom megvan hogy jár.

Figyelt kérdés
holnap tudom megcsináltatni de másnap már kellene.
2014. aug. 21. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
1 éve 10 perc volt kb. (a jegyeladó nő bénázásával együtt, valamit rosszul ragasztott fel és cserélni kellett)
2014. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10 perc, és a bérletpénztárban megcsinálják. Vinned kell igazolványképet is.
2014. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fényképet vigyél magaddal, vagy nagyobb helyeken a metróban is van automata (1000 Ft/4 kép), és nekem is 10p volt kb. Sokat bénázott a pasi.

Ennél már csak az volt "mókásabb", amikor meghosszabbítottam az érvényességét, 10 perces hercehurca volt az is, és egy csekk arról, hogy nulla Ft-ot befizettem. :DD

A sorban mögöttem állók viselkedése már kevésbé szórakoztató ilyenkor, mintha én tehetnék róla, hogy el kell ezt intéznem...

2014. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! akkor csináltatok elötte képet is mert az nincsen.
2014. aug. 21. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Kép kell és pár perc alatt megvan.
2014. aug. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!