Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 éves gyerek mellett mennyi...

1 éves gyerek mellett mennyi idő nászútra mennétek?

Figyelt kérdés
Anyósom vigyázna rá, de nem tudom maximum mennyi idő jöhet szóba?

2014. szept. 28. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Egy het,
2014. szept. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Ha a gyerek jól kijön a nagymamával és ha az anyósod rendesen tud vele foglalkozni, akkor 1 hét.
2014. szept. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Semennyire. Nyaralni a gyerekkel együtt megyünk, nászútra meg a gyerekvállalás előtt mentünk.
2014. szept. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
Semennyire...
2014. szept. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%

négyesben nem tudtok menni? nagyi és a kicsi kap egy szobát, ti egy másikat. külön is vagytok, de a gyereketekkel is lehettek. így akár 1 hétre is.

ha otthon hagyjátok akkor én csak 2-3 éjszakát vállalnék be, nekem többet azért nem működhetne, mert a gyerekem járna az eszem, annak meg nincs értelme, hogy ne érezzem jól magam :)

2014. szept. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%
Egy-két éjszakára, vagy ha megoldható lenne, akkor vinném az anyóst, és külön szobát vennék ki neki, ott aludhatna a gyerek, így mennék egy-két hétre is.
2014. szept. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Én biztos nem mennék el a gyerek nélkül.

Te ismered a saját gyerekedet és anyósodat is, hallgass a megérzéseidre.

2014. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
Nekem semennyi nem férne bele. Egy 1 éves még nagyon pici ahhoz, hogy napokra a nagyinál hagyjátok. Vagy csak a gyerekkel mennénk, vagy várnánk még legalább egy félévet, de inkább egy évet.
2014. szept. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is egy évesem van,és egy 5,5 éves.Együtt otthagyhatnám bármelyik nagyszülőnél,de nem tenném.Mi esküvőnk akkor volt,amikor a pici pocaklakó volt.Egy napos kirándulásra mentünk,úgy hogy ebédeltünk is meg igazi kikapcsolódás volt.A nagy akkor volt 4 éves.Őt nem vittük,de a 4 éves azért nem egy.A helyedben egy napra odaadnám a gyereket anyósak és full extrás kirándulásra mennék.Az is jó tud lenni.De az egy évest nem hagynám még el több napra.
2014. szept. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már megint miért van mindenki lepontozva? 0%???? Nem a kérdésre adtam választ?
2014. okt. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!