Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel motiváljam magam? Szét...

Mivel motiváljam magam? Szét vagyok csúszva!

Figyelt kérdés
Két hónapja elment a kisbabám.Próbálom magam túltenni rajta,de nem megy.Minden nap sportoltam,odafigyeltem a kajára,jártam szaunázni,stb.Ma ott tartok,hogy nincs kedvem semmihez,eszek amit találok,sport semmi,hízok,mint egy disznó és egyre süllyedek a depresszióba.Mindent nyűggel csinálok,egy egyszerű takarításnak is nehezen ugrok neki.Mi történt velem?Segítsetek!
2014. okt. 1. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el, hogy elment, mert így kellett lennie. Amíg ez nem történik meg és nem engeded el, nem leszel újra várandós! Nekem a Hugim vetélt el anno és sokáig tartott, mire túl tudta tenni magát a dolgon, de ahogy sikerült és látszott is, hogy sikerült, nem csak mondta, rögtön jött az újabb áldás, aminek eredményét már 2 hete ringathatja :)

Szóval ne vissza nézz és ne keseredj el bármennyire is nehéz, mert ezzel gátolod azt, hogy valaha is másképp legyen!

Jönni fog az a lélek, akit neked szánt a sors, csak engedj teret neki, hogy jöhessen!!!! :)

2014. okt. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

terhesen amúgy sem szabad sportolni(ami nem terhestorna), meg szaunázni..


most feldolgozási szakaszban vagy, az is ót tesz hogy kiírtad magadból


ezután szed már a terhesvitaminokat készülj a babára

2014. okt. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 25 hetes babám halt meg. Mennyi idős terhes voltál?
2014. okt. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jót tenne egy pszichológus (nem azért, mert hülye vagy, vagy ilyesmi), csak elakadtál. Ilyenkor jó, ha valaki a megfelelő kérdésekkel visszaterel egy útra, ami vezet is valahová, mert ahol most elakadtál, nem vezet sehová. Van egy jó mondás: ha gödörbe kerültél, a legfontosabb teendőd, hogy hagyd abba az ásást! A problémáid nem oldódnak meg így, csak továbbiakat gyűjtesz, ha elhízol, beteg leszel, vagy elveszíted az életkedved és akár a kapcsolataidat is. Áldozz időt a gyászra, majd keress segítséget és lépj tovább! Nem csak a saját érdekedben, de a szerelmed, családod, barátaid és a leendő gyermekeid érdekében is, nagyon fontos!
2014. okt. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem terhesen jártam szaunázni!Csak azért irtam le,hogy elég aktiv életet éltem terhesség előtt és ugye most már megint nem vagyok terhes,de nem találok vissza a régi önmagamhoz.
2014. okt. 1. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!