Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek a gyermeke oda ígérte...

Akinek a gyermeke oda ígérte a cumit egy rég vágyott játékért cserébe a télapónak, Jézuskának, az valóban megtette, és oda adta?

Figyelt kérdés
Ha mégsem,akkor is megkapta azt a játékot?
2014. okt. 1. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a kukamanónak adtam oda, mert azt mondták megharagszik. Én megijedtem kidobtam. Másnap kellett, és muszáj volt újat venni, mert anélkül nem tudtam aludni. Úgyhogy szerintem ez nem működik, ha magától nem akarja eldobni.
2014. okt. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ötéves voltam, megszületett az unokaöcsém, és azt mondták a szüleim, hogy sajnos nem lehet kapni boltban, és sírni fog Levente, ha nem lesz cumija. Kivettem a számból, odaadtam anyunak, és egy percig sem kerestem többet.
2014. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a télapó vitte el, neki lett ígérve egy nagy kombájnért cserébe! Volt vagy 4 cumi amit egy zacskóba tettünk és a teraszon lévő csizmába kitettünk a télapónak aki bejött hozta cserébe a kívánt ajándékot. Mondhatom könnyen ment, boldogan ment játszani az új szerzeménnyel! Viszont este jöttek a gondok mikor aludni kellett volna, hát ugye nincs egy cumi sem, volt sírás rívás, hozza vissza a télapó a cumit vigye el a kombájnt! Sajnáltuk nagyon de erősek voltunk és nem adtuk vissza, viszont csak úgy tudott utána jó sokáig elaludni hogy simogatta a karunkat!
2014. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!