Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valóban felelőtlenség ez 2...

Valóban felelőtlenség ez 2 gyerek mellett?

Figyelt kérdés
Mivel mozogni nem nagyon tudunk, ezért az eladott cuccaimat itthon adom át a vevőnek. Legtöbbször egyedül vagyok a 2 gyerekkel ilyenkor.
2014. márc. 15. 13:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Valóban sok beteg dolgot lehet hallani. Ha babás cuccokat adsz el, az talán nem olyan rizikós, mert kisgyerekes szülők jönnek érte. Én pl kaptam 2 bundát, amiket tuti soha nem vennék fel, mert utálom a bundákat. Beadtam egy szőrméshez bizományba, mert ki tudja ki jönne megnézni. Így biztos a töredékét kapom pénzben, de a nyugalom többet ér.
2014. márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlenül.de én nem engedném beljebb nagyon.nem kell lássa egy idegen mi van a házban
2014. márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, de én ahányszor vettem valamit, általában az anyuka egyedül volt a gyerekekkel. Én mindig a férjemmel mentem venni is, vagy ha eladtam valamit, általában úgy időzítettük, hogy otthon llegyen. De lehet, ha úgy alakult volna, hogy nincs itthon, de a vevőnek csak akkor jó, azért úgy is bevállaltam volna, bár tény, hogy van benne némi kockázat, sosem lehet tudni.
2014. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kockázatos, látják hol laksz. Én mindig az 5 percre lévő posta előtt adom át a cuccokat. Keress valami közeli találkozó helyet.
2014. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Akár vettem, akár eladtam, én se mentem be senkihez, de hozzám se jött be senki. Gondolom ha látod, hogy gáz a vevő, te sem engeded be az ajtón.
2014. márc. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Baranka ***** válasza:
49%
Valóban sokszor hallani beteg emberekről. Akkor kérdem én akkor ne is menjetek ki utcára, játszótérre stb. Mert felelőtlenség lehet az is. Ott is érhet benneteket baj!
2014. márc. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Az egész onnan indult ki, hogy eladtam a lányom triciklijét. Apa, anya, gyerek együtt jöttek érte. Alapból kint intéztük volna az udvaron a dolgokat, de a férfi megkérdezte, hogy bemehet-e wc-re. Persze beengedtem. Nem is volt semmi probléma.

Aztán másnap nem találtuk a lányom angry birds plüssét, pedig az egész házat felforgattuk. Ekkor kezdett összeesküvés elméleteket gyártani a férjem. Hogy biztos a férfi ellopta (elég abszurd, de tényleg vannak beteg emberek). Aztán már odáig jutott, hogy akár el is vághatták volna a torkomat és kirámolják a házat, mert a 2 gyerek nem lett volna akadály.

2014. márc. 15. 13:26
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg elég gyanús, be nem engednék idegent wc-re.
2014. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is rizikos. Ha tudod, legkozelebb majd egyeztess ugy a vevovel, hogy a ferjed, baratnod vagy valaki mas felnott ismeros legyen otthon veled, amikor megy a vevo a cuccert.
2014. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én amíg anyumnál laktam,csak a kertig hívtam be azt aki jött bármiért is. Egyszer volt olyan,hogy egyedül voltam a babámmal és akkor elmentek wc-re,de szerencsére az ajtót nyitva hagyta így láttam,hogy csak oda megy,de legtöbbször úgy csináltam,hogy valaki legyen otthon,így ha könnyű dolgot adtam el,akkor kivittem a villamoshoz,ha pedig nehezebbet és házhoz jöttek,akkor volt a lakásban is valaki. Egyszer árultam 2 nagyobb hajókoffert,jöttek is érte szabolcsból és egyedül voltam,amikor jöttek. Hát nem kell mondanom,hogy az ütő megállt bennem,addig kaput se nyitottam,míg nem toltam előre a kofferokat,utána jött az alkudozás,de hála nagyobb volt a parám.
2014. márc. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!