Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kifejezetten csúnya babákat...

A kifejezetten csúnya babákat valóban szépnek látják az anyák?

Figyelt kérdés

pl. sokan még az üzenőfalaikat is telerakják nem túl előnyős babás fotókkal.

Mi ennek az oka?


2014. aug. 31. 17:57
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
11%

Mondjuk ezt én sem értem miért látja mindenki szépnek a kis babákat!


Szerintem nagyon csúnyák! És semmi értelmük nincs addig amíg fel nem nőnek ,nem tudnak beszélni és járni!


Csak gügyögnek, sírnak... Már bocsánat ,hogy ezt írom de undorító! :S

2014. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
17%

Valamennyire egyetértek az első válaszolóval amúgy.

De egyébként minden anyának a saját gyereke a legszebb. Ez mindig így van, és szerintem ez a normális.:)

2014. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:
19%
A babafotós dícséreteket főleg érdekemberek írják, ilyen volt ez régebben is, csak most a FB-on pl. nagyon látszik, hogy kik azok a személyek + rettentő rossz a helyesírásuk is (!).
2014. aug. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
80%

"Szerintem nagyon csúnyák! És semmi értelmük nincs addig amíg fel nem nőnek ,nem tudnak beszélni és járni!


Csak gügyögnek, sírnak... Már bocsánat ,hogy ezt írom de undorító! :S"


Nincs értelmük? A gyerek nem valami tárgy aminek nem veszed hasznát, mi az hogy nincs értelmük? Remélem soha nem lesz gyereked.

2014. aug. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
9%

Mindenkinek a saját gyereke a legszebb. Na meg képzeld el, milyen hülyén hangzana ha azt mondaná egy anyuka, "Szerintem csúnya a gyerekem".


Szerintem a legtöbb baba ronda, és undorító. A "kedvencem", amikor sírás és üvöltés közben takony-buborékot fújnak az orrukkal.


Mielőtt jönne valami minta-anyuka, és elhordana mindenféle szemét embernek, igen, tudok róla hogy én is voltam baba, és azzal is tisztában vagyok, mekkora örömet okoz egy baba felvidítása, stb.

2014. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
2%

"Nincs értelmük? A gyerek nem valami tárgy aminek nem veszed hasznát, mi az hogy nincs értelmük? Remélem soha nem lesz gyereked."


Egy szóval sem mondtam ,hogy ők tárgyak!

Nyilván mikor már járó és kicsit is kommunikációképesek akkor már nagyon bírom őket (jó fejek...)

De amíg csak sírnak,gügyögnek,nyávognak addig rettentő idegesítőek!


Igazából ha nekem egyszer a jövőben lesz gyerekem ,azt kívánnám ,hogy 4-5éves korában jöjjön világra (Addig jól el van az anyukája pocakjában) :)

2014. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
2014. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
65%
Anyukád téged is szépnek látott kérdező... !!
2014. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
71%

Egy kisbaba egyátalán nem undorító! Ne írjatok már ilyet, ez olyan kiábrándító. Egy csöppnyi kis lény, aki a leginkább rá van szorulva a szeretetre, a törödésre minden tekintetben.

MInden baba szép, vannak szebbek és kevésbé szépek- ez tény. De leginkább ahogy a kérdező fogalmaz - sok a nem túl előnyös babafotó. Pl a szülés utáni perceket úgy fotózzák sokan, hogy belenyomják a kicsi arcába a kamerát- ami totál torz képet ereményez és így tényleg nem lesz túl előnyös. A profi újszülöttfotózás alatt készült képek csodásak szerintem.

Az meg, hogy ki mit rak fel az FB-re - azt mindenki maga dönti el. Én nem szoktam- csak ritkán egy-egy képet posztolni a gyerekeimről. De más meg szeret sokkal többmindent másoknak is közvetíteni.

De egy biztos, minden anyukának a saját gyereke egy csoda és gyönyörű- akárhogyan is néz ki az a baba! :))

2014. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

szerintem nem minden baba csúnya (nem is írtam ilyet), de vannak olyanok, akik egyértelműen azok.


Az érdekelne, hogy az egyértelműen csúnya babákat az anyák valóban szépnek látják?


meg az is, hogy az egyértelműen csúnya babákról miért posztolnak annyi fotót.

2014. aug. 31. 21:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!