Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 14,15,16 és...

Szerintetek egy 14,15,16 és 17 éves gyereknek joga van a szexhez?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert az egyik kérdésnél felmerült ez a probléma és az egyik válaszoló szerint joguk van hozzá és hagyni is kell őket, mert már testileg-lelkileg érettek rá sőt értelmileg is. Egy 14 éves gyerek? Kérdeztem én? Szerinte igen. Azt is írta, hogy aki nem szexel ennyi idősen, később biztos, hogy bánja azt, hogy nem szerzett tapasztalatokat akármilyen jó házastársi kapcsolatban is él. Én nem bántam meg, hogy nem éltem ki magam és nem szexeltem mondjuk 15-16 évesen. Más hogy van ezzel? Én vagyok ódivatú?
2014. okt. 6. 19:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. okt. 7. 10:45
 12/13 anonim ***** válasza:
58%

Én éltem szexuális életet 14 évesen, és nem bántam meg.

Azzal a fiúval, akivel elvesztettem a szüzességem azóta házasok vagyunk, és van 3 gyermekünk. Az évek során végig együtt voltunk, nem pedig visszataláltunk egymáshoz.


Ettől függetlenül a gyerekeimet bíztatni nem fogom rá, örülni nem fogok neki, de nem vagyok naív, tudom, hogy Ők is fognak nemi életet élni tiniként.

Remélem, hogy leszünk olyan kapcsolatban, és nyugodt szívvel elmondják majd, hogy biztonságban lehessenek közben (minden téren).

2014. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12-es, igen, nektek bejött, de szerintem te is belátod, hogy mekkora csodabogarak vagytok! :)
2014. okt. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!