Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik csomó mindent kaptak,...

Akik csomó mindent kaptak, vagy örököltek más babásoktól, ajándékként kapták a holmikat, éreztétek úgy, hogy nyomasztó, hogy semmi nem olyan, mint amilyet ti elképzeltetek?

Figyelt kérdés

Tudom rengeteget számít, mert mi is sok mindent örököltünk, meg alkalmakra kaptunk, rengeteg pénzt spóroltunk, de engem zavar hogy szinte alig vettem valamit én a babámnak! semmi sem olyan mint amilyet én szerettem volna...tudom "ajándék lónak ne néz a fogát"... de akkor is.

Érzett így más is?


2010. jan. 23. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem. Két fiam van, mindkettő rengeteg mindent örökölt, ráadásul a kicsinek szinte semmit nem kell venni, mindent megkap a nagy után. Én úgy gondolom, hogy ha nagyobbak lesznek, akkor kell majd elég sok mindent venni, mert nem fogunk mindig mindent kapni.

A nagy elérkezett a LEGO-s korszakba, hát elég drága. Persze ilyet nem fogak csak úgy nekünk adni mások.

Ráadásul ma minden rettentő drága! Én nagyon örülök minden kapott dolognak, még ha nem is pont olyan, mint az elképzelésem.

2010. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mi nem kaptunk sok dolgot, de én is éreztem így, pl a kisággyal, én magamtól másmilyet vettem volna. barátnőmtől kapok folyamatosan gyerekruhákat, amiket az ő fia kinő, de azokat pl csak udvariasságból fogadom el, és nem nagyon adom rá, vagy csak ritkán itthon, mert nem olyanok, amit szívesen látnék a saját fiamon. Meg tudom érteni, hogy mit érzel, de hidd el, lesz még alkalmad megvenni neki, amit szeretnél. még unni is fogod! :)
2010. jan. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze rucikat, játékokat vettem én is... de pl. babakocsit, ágyat, pihenőszéket és még sorolhatnám, mind kaptuk. Jó állapotban, szépek is, de én teljesen másmilyent képzeltem el... de persze bűntudatom van e miatt mert hálás vagyok, rengeteg pénzt spóroltunk, csak első babánál az ember szeretné ha minden "tökéletes" lenne.
2010. jan. 23. 12:04
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Akkor vegyél másmilyet...
2010. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam, hogy nem örülök nekik, vagy nem tetszik, csak hogy másmilyent képzeltem el...ennyi. ...
2010. jan. 23. 12:49
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért kellett lepontozni az előző válaszadót? igen, ha nem tetszik, vegyél másikat.

Én most vagyok 32 hetes, semmit nem kaptunk, a párom testvéreinél van 3 gyerek, no comment...én örülnék, ha gondolnának ránk, állítólag már rakják össze a cuccokat, de ezt mondják már, mióta bejelentettük, hogy nálunk is jön a gólya.

Nagy cuccoknál meg pl anyuék összedobták a babakocsi árát, és mi választottuk ki.

HA ennyire zavar, ne használd a cuccokat, vegyél olcsóbban pl teszveszen.

2010. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi nagyon sok mindent kaptunk párom anyukájától,én is nagyon örülök,hogy nem nekünk kellett megvenni.igaz semmi se olyan volt amilyet akarttam,és semmi beleszolásom nem volt:(na de amikor a kislánynak vett egy használt sötétkék babakocsit,akkor betelt a pohár.kifakadttam a páromnak.azóta kérdez mielőtt vesz!
2010. jan. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi ruhákat és játékokat kaptunk sokat, nekem is volt ilyen érzésem egésszen addig, míg el nem mentem és vettem olyan ruhákat a gyereknek amilyeneket én elképzeltem. Ott hagytam a fél fizetésem, és nem is szeretem őket annyira mint néhányat a kapott cuccokból. Én a helyedben azt tenném, hogy kiválasztanám valamelyik kapott babacuccot, és vennék belőle másikat, olyat amilyet szeretnék. Próbáld ki, hátha segít!
2010. jan. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szoktam így érezni. Néha nézegetem is a szép új babakocsikat, amikor kisebb volt a lányom a hordozókat. Fáj a szívem a szép új holmik után. Ha lenne pénzem rá meg is vettem volna mindent a picimnek.

2010. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, akkor vigyétek át a nagyiékhoz, hogy "ott is legyen" és vegyél olyat, ami tetszik. A kisággyal mi is így voltunk, bár oda is kellett, úgyhogy jól jött ki a dolog. Amúgy meg elfogadni sem kötelező, mondd azt, hogy már van ilyened. Hidd el, később rájössz, hogy tökmindegy hogyan néz ki, iszonyú hamar kinövik! A pihenőszék nálunk hiába volt gyönyörű, a lányom úgy utálta, hogy használni sem tudtuk. És hány ilyen lesz még! :)
2010. jan. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!