Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt kisbabát, kisgyerek...

Vannak itt kisbabát, kisgyereket elvesztett szülők?

Figyelt kérdés
Nemrég meghalt a kisbabám. Néha jólesik róla beszélni, de érzem, hogy a környezetem számára már az lenne a megnyugtató, ha nem beszélnék róla, "elengedném", új babában gondolkodnék. Persze sokszor sikerül is, de azt gondoltam, talán van itt más is, akinek jólesik kiadni a fájdalmát, látni, hogy nincs egyedül, elmesélni a történetét ... bele világba, ismeretlenül...

2014. okt. 10. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, ami történt! Én szerencsére nem éltem át ezt a szörnyűséget. Ettől függetlenül szívesen meghallgatlak!
2014. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám testvére 6 évesen halt meg. Erre én nem emlékezhetek, de sokat hallgattam a nagymamám és anyukám történeteit a körülményekről. Nagyon szívesen meghallgatlak én is. Bár gyermekeket meghalni nem láttam, sérült gyerekekkel dolgozom, sok gyerekről tudom, hogy nem fogja megélni a 20 éves kort, jelentős részük a 15-öt sem.
2014. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem volt ilyenben nekem sem részem. Egy messzi ismerősöm babája halt meg mert neki rátekeredett a k.zsinór a nyakára. Ők nem tudtak egy percet sem együtt lenni.

Tudom hogy rossz elveszíteni valakit. Szívesrn meghallgatom. Add ki magadból hidd el jobb lessz.

2014. okt. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyermek halt meg, vagy elveteltel?
2014. okt. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én a 17 napos kislányomat vesztettem el egy szívműtét után. Sokan, akik vigasztaltak a vetélésük fájdalmát osztották meg velem. Biztosan az is szörnyű veszteség, de nekem a kihordott, megszült kisbabámat kellett elengedni. Persze mindenkinek a maga fájdalma a legnagyobb.
2014. okt. 11. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!