Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet elérni azt hogy...

Hogy lehet elérni azt hogy apukának jogilag semmilyen köze ne legyen a gyerekhez? (még nem született meg)

Figyelt kérdés
Ilyenkor kell apaságról lemondó nyilatkozat? Olyat hol tudok kérni?
2014. okt. 11. 14:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%
Úristen :( jobbulást! Sajnos van olyan ismerősöm akit többször megvert a férje,mikor teherbe esett megfenyegette,hogy kitapossa belőle a gyereket.Elváltak,de az apa akarta látni a gyereket mikor már megszületett,és sajnos joga is van hozzá.Még most is megütötte az ismerősöm pedig már közük nincs egymáshoz csak a gyerek.Ilyen esetben szerintem jobb apa nélkül felnőni...
2014. okt. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

egyetlen egy módja van, de ahhoz minden körülménynek stimmelnie kell:


apa nem akarja a gyereket, te (újra) férjhez mész, az új férjed szeretné a gyerekedet sajátjaként, akkor apa az ő javára lemondhat!


de ha nem vagy férjnél vagy az új pasi nem akarja, illetve h apa nem akar lemondani akkor lehetetlen.


ha agresszív, akkor annyit tudsz tenni, hogy veled szemben távol tartást kérsz, és ha a bíróság úgy ítéli, hogy a gyerekre is veszélyt jelent, akkor gyámhivatali személy jelenlétében lehet megoldani a láthatást

2014. okt. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
6%

Óvszert kell használni,hogy ne jöjjön össze gyerek...

Miért akarod elzárni az apjától bűnöző, pedofil? Mert akkor van esély rá,de ha csak valami miatt ki akarod zárni de az apa kíváncsi a gyerekére akkor nem tudod sehogy.

2014. okt. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
31%
3-as vagyok...miért lettem lepontozva?
2014. okt. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ja most látom leírtad,szerintem ilyen esetben megoldható
2014. okt. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazsag szerint apuka barmikor beperelhet teged, ha megvan a gyerek. Ezt elkerulendo nem artana egy apasagi nyilatkozat, egy rendorsegi feljelentes bantalmazas miatt es amint megvan a gyerek egy gyermekelhelyezesi per, amiben kered a szuloi felugyeleti joganak megvonasat, hivatkozva a bantalmazasra.
2014. okt. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!