Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha az egész család szeretne...

Ha az egész család szeretne újabb babát, csak az anya nem, akkor "kötelessége" szülni?

Figyelt kérdés
Az egész család alatt értem: férj, gyerekek, nagyszülők, az anya testvérei.
2014. okt. 12. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kötelessége.
2014. okt. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Nem.
2014. okt. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kötelessége mert mindentől függetlenül neki kellene 9 hónapon át a szíve alatt hordania és mind emelet nem szabad szerintem úgy gyereket vállalni hogy valaki a családban nem akarja (itt szűkebb értelemben értem férj és gyerekek)mert az a kisbabának se jó ha nem szeretik a környezetében 0-24 élők.
2014. okt. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelessége. Igazából a történetben szereplők közül ebbe egyedül a férjnek és a feleségnek van beleszólása, döntési joga. Viszont ha egyik nem szeretné, a másik nem kényszerítheti rá.
2014. okt. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Haha.. természetesen nem. Majd ha az édesapa fogja kihordani ,megszülni a gyereket,és otthon lenni vele évekig,akkor visszatérünk rá kinek mi a kötelessége,és milyen elvárásai lehetnek a nő felé.

Az anya testvéreinek semmi köze a családbővítéshez .

2014. okt. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
A csalad mennyit segit az anyanak? A ferj eltartja, nagyszulok mennek oviba-bolcsibe ha az anyanak dolgozni kell, a tobbiek meg bebiszitterkednek, segitenek takaritani? Mert altalaban ilyenkor a cxalad csak babazgatni akar ahogy a kedve tartja, de minden teher a kialvatlan faradt anyara harul.
2014. okt. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
69%
Szerintem ennek úgy kell működnie, hogy anyuka jelzi, hogy akar, felkészült, és a többiek eldöntik, hogy okés-e a dolog. (apuka és a többi lurkó). Másoknak pedig elfogadási vagy szájbavételezési joguk van! (üdv. egy fiatalember)
2014. okt. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Ha ez egy komoly kérdés:

Nem, de erősen javasolt új családot keresnie!!!!!

2014. okt. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is az új család keresést javaslom, nagyszülők, férj, mindenkit lecserélni egy nem középkori modellre.
2014. okt. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
27%
Még szép hogy igen, ha nem akarja akkor le kell kötözni még meg nem szüli a gyereket és kész... hát nehogymár egy ember döntse el hogy 20 másik mit akar... o.O
2014. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!