Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan köztetek aki meg...

Van olyan köztetek aki meg bánta a gyermekét?

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
en nem,soha,peddig 3 van es mind kicsi.nalad is egy pillanatnyi dolog lehet,mert szereto szulo nem banja meg a gyereket,ha mar bevallalta.ha veletlenul becsuszott azt nem tudom
2014. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Igen
2014. okt. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék , én nem bánom , hogy vannak nekem. Csak annyi ilyen panaszkodós kérdést olvasni itt..
2014. okt. 12. 15:44
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Aki megbánta, azzal valami nagy gond lehet lelkileg, vagy nagyon elcseszte a gyerek nevelését, mert még, ha iszonyat nehéz anyagiak lépnének fel, akkor sem mondanék olyat, hogy megbántam. Ő az életem mindene.
2014. okt. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lencsibaba0121 ***** válasza:
A sógornőm igen. És ezt hangoztatja is úton-útfélen. 24 évesen vállat gyereket, csak hát szegény nem gondolta, hogy ez lemondásokkal jár.... lassan 3 éves a gyerek, nem szereti az anyja! Ellátja, ilyen gond nincs,de ha nem muszáj, akkor inkább nincs a kicsivel! Ilyen is van, nem vagyunk egyformák. Aki megérett arra, hogy anya legyen, az sosem fogja megbánni, aki meg nem, az vagy rendezi magában, vagy kesereg! De ezen változtatni már nem lehet!
2014. okt. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Soha, egy pillanatig sem. 3gyerkőc van- van mellettük mit rohangálni....
2014. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!