Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyerekkel, mekkora...

Hány gyerekkel, mekkora lakásban éltek?

Figyelt kérdés

csak a lakás érdekel, a ház most nem releváns, mert lehet akármilyen pici, de ott a kert, stb.


Most akarunk lakást venni, 63nm, 3 szoba, konyha, előszoba, fürdő-wc külön. Ház nem fér a keretbe. Én 1 gyereket szeretnék, férjem kettőt. Ha megvesszük, 5 év alatt ki is tudjuk fizetni, szóval nem egy életen keresztül törlesztenénk.


Nagyszülőknél hatalmas kert van, így annyira nem hiányozna a saját.


Ti mekkorában laktok, hány gyerek van?

Egy ekkora lakásba hány gyereket vállalnátok?


2014. okt. 12. 17:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
55 m2, 2 normál szoba, nagy konyha, fürdő, külön wc, spájz. Szeretem, nem kellett hitelt felvennünk hozzá, egyelőre a 2 gyerekkel elférünk (3 és 5 évesek). Nem mondom, hogy egy fél szobával nagyobb nem lenne jobb, de ezt már szépen felújítottuk és nagyon jó helyen van, egyelőre nem költözünk. Na meg pont elég ezt rendben tartani a gyerekek mellett.
2014. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
100 nm, 3 gyerek.
2014. okt. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
45 m2. Egy nagyszoba, egy kisszoba, wc, fürdô külön, egy elég nagy konyha, erkély. Egy 3 éves fiunk van, és pompásan elférünk. (úgy is, hogy a férjem 13 éves nagyfia két hetente itt tölti a hétvégét) A hitelünk 2 év múlva lejár, de nagyon szeretünk itt lakni, nem tervezünk költözést. Na meg ha takarításról van szó, ez is elég nagy 😄
2014. okt. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%
Hármas vagyok. Egy 3 szobás lakásbn két gyerekkel kényelmesen el lehet éldegélni 😊 Még akár hárommal is.
2014. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
47 m2, egy gyerekkel, nappali es egy szoba, A fiunk meg pici, igy egy szobaban vagyunk. Nem tervezunk valtani, csak ha bovul a csalad. Ekkora lakasba mernek kettot vallalni, a kozos szoba sokaig mukodhet a gyerekek kozott, ha kenyelmetlenne valik, valtotok. (Bocsanat az ekezetek hianya miatt, de nincs a gepemen.)
2014. okt. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
34%
120 nm egy 6 honapossal. 2 kis szobank van, egy nagyobb nappali, konyha, furdo, wc. En meg egy babat nem vallalnek ide. Egyik szoba a mienk, masik a kicsie (egyelore velunk alszik), a nappaliban meg szuleim alszanak, ha jonnek hozzank messzirol.
2014. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyerekünk van (egyelőre) és két szobánk, a nappaliban alszunk mi, és egy nem túl nagy (de már félszobánál nagyobb) szobája van a kisfiunknak.

Most próbálkozunk a kistesóval, egyelőre elég nekünk ekkora lakás, eleinte úgyis a mi szobánkban fog aludni a pici, ha meg már átalussza az éjszakát, ellesz együtt a két testvér egy darabig, de ha úgy látjuk, hogy jobb lenne nekik a külön szoba, akkor majd költözünk. Szerencsére bármikor léphetünk, van is a terveink között egy nagyobb lakás, amit a gazdája 2-3 éven belül szeretne eladni, elsősorban nekünk (jó barátunké).

2014. okt. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
36%
6-os vagyok. Megkerdezhetem, hogy miert lettem igy lepontozva?
2014. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 70 nm, 2 és fél szoba, pici konyha, pici étkező, fürdőszoba, wc, és két teljesen fölösleges, kihasználhatatlan folyosó. Most várjuk a második babát. Egyelőre a legnagyobb szoba a nappali, az eggyel kisebb háló, a legkisebb iroda. Egy szobában alszunk a gyerekkel. Ha nagyobbak lesznek, és még itt lakunk, valószínű, veszünk magunknak egy kinyitható kanapét, és a nappaliban alszunk, a gyerekek meg a mostani hálóban.

Én azt gondolom, hogy nagyon sok múlik a lakás elosztásán. A miénk méretre elég nagy, de egy csomó indokolatlan falrész és osztás van benne, nehéz jól kihasználni a teret. Persze, ha muszáj, elférnénk 3-4 gyerekkel is. De ismerek sokkal kisebb, de jobb elosztású lakást, ahol simán elfér több gyerek is.

2014. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

36nm+8nm galéria (a konyha felett van a háló) és nagyon ki van használva minden centije.

Eddig 1 baba van, de a 2. után fogunk költözni vidékre.

3 gyereket tervezünk és ezt a lakást megtartjuk akkor is.

2014. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!