Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan problémám van hogy...

Olyan problémám van hogy életársi kapcsolatba voltam párommal. És édesanyja folyttámadott engem hogy hagyjon itt mai nap sikerült neki elérni ezt a dolgot. De egy gyermeket vár tölem! És nem engedikitölteni az apasági nyilatkozatott mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
A gyerekedet nem veheti el tőled. Ha megszületik, te is kérhetsz apasági tesztet, és onnantól kezdve jogaid és kötelezettségeid lesznek felé.
2014. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt az élettársaddal,aki már elhagyott kell megbeszélned.Majd kérsz apasági tesztet,amint megszületett a baba.
2014. okt. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Természetesen ha önként nem vállalja az apaságot, akkor apasági tesztet kérhetsz tőle, amit ő majd később visszafizet ha valóban ő az apa, innentől kezdve köteles gyerektartást fizetni is. Ha nem akarja megcsinálni a tesztet akkor kötelezi rá a bíróság.
2014. okt. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%

Ez mi: "folyttámadott".

Kicsit odafigyelhettél volna az írásra!

2014. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3-as: A kérdező a pasi!
2014. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5 Köszönöm.

Akkor kedves kérdező, talán meg tudja saccolni a válaszomból, hogy mi fog történni.

Mivel olyan a fogalmazási készsége amilyen, ezért tévesztettem, többieknek köszönöm a 0%-ot.

2014. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bepereled a gyermek születése utan
2014. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ELnézést a helyes írásért de kicsit kivagyok!!!!!!

Igen én vagyok az apuka! És ÉN SEMMIFÉLE KÉPEN NEM MONDOK LE A GYERMEKEMRŐL!

Akkor apasági teszt ahogy elnézem elég drága.

Ha bebizonyosodik hogy valóban én vagyok az apa és Ő "ők" nem engedték aláírni az apaságit akkor az a "per" fizetési kölcségeit vissza kapom?.

Meg én szeretném nevelni a gyermekemet és az meg-e van szabva hogy mikor itélhetik a csecsemőt édesapjához?

2014. okt. 14. 15:41
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ismerik el, hogy te vagy az apa, akkor NEKED kell a bíróságóhoz fordulni emiatt.

A bíróság rendeli el a tesztet (minden más teszt érvénytelen, nem fogadják el), és amennyiben tényleg te vagy az apa, akkor az anya fizeti tesztet, ha nem, akkor meg te.

2014. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%
Ügyvédet kérdezz meg a perköltségről. Az apának nem szokták odaítélni a gyereket, csak nagyon indokolt esetben, egy csecsemő, ha belegondolsz tényleg jobb, ha az anyjával van. Akkor ítélik az apának a gyereket, ha alkoholista, drogos, egyéb gondok vannak az anyával, nagyon rosszul bánik a gyerekkel, stb. Látni viszont természetesen láthatod a gyereket és néhány napra el is viheted, ebben majd megegyeztek, hogy milyen gyakran találkozhatsz a gyerekkel.
2014. okt. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!