Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után tudok még elérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után tudok még elérni valamit? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy a volt feleségemmel több éves pereskedés követően VÉGRE sikerült lezárni az egészet tavaly júniusban! A bökkenő az hogy van egy gyermek akiről azt hittem hogy az enyém, de kiderült hogy nem de mindez csak most! Ha netán tán a bíróságra mennék ezzel, akkor elérnék a gyerektartás alóli felmentésen kívül valami mást is?

2014. márc. 2. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha biológiailag nem a tiéd akkor mentes vagy a gyerektartástól de mástól nem
2014. márc. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem a kérdés? Onnantól jogilag nincs gyereked,mit akarnál elérni ezenkívül vele?
2014. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
gondolom kell neki a pénz amit fizetett
2014. márc. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jogi úton a gyerken is agymosást végeznek?
2014. márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Ebben a kérdésben a válásnak nincs jelentősége. Azt nem árt tudni, hogy apasági per indítására csak egy éved van attól kezdve, hogy a tudomásodra jutott, nem te vagy az apa. (Ezt az időpontot igazolnod is kell tehát). Ha nyersz, attól kezdve nem kell tartásdíjat fizetned, de az anyától nem tudod visszakapni az addig kifizetett összegeket, hanem, ha meg lesz a valódi apa, vele kell majd ezért pereskedni.
2014. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Menj bíróságra mivel ha nem örökölni fog utánad és a saját jövőbeli gyerekeidtől vennéd el. Meg nehogy a gyerek téged hibáztasson évek múlva legyen tisztában vele mekkora ku.va anya van.
2014. márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A neveden van a gyerek mert csak a papir számit a biologia nem.
2014. márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Külön perben kérhetsz kártérítést, ha be tudod bizonyítani, hogy az asszony tudott róla és szándékosan vert át.
2014. márc. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen ez lett volna az egyik hogy visszamenőleg megkapnám e gyerek tartást! Az apát is tudom ki! És bírósági költségeket vissza tudnék kapni, mivel ő indította a válópert azzal hogy én csaltam meg, és nem az én hibámból adódóan adtam ki milliós nagyságrendű pénz ügyvédre, hanem az ő hibájából! ( ez 3 év alatti pénz)
2014. márc. 4. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!