Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti terhesség alatt mennyire...

Ti terhesség alatt mennyire figyeltetek oda az alakotokra?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mennyire lehet sportolni, tornázni, diétázni ilyenkor?
2014. okt. 15. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
én mindennap sétáltam több km ert. a buszmegálloig meg haza. enni azt ettem amit főztem. én nem voltam kívános, és nem ettem sokkal többet mint előtte. 15 kg híztam. sok gyümölcsöt és zöltséget fogyasztottam. haminden rendben van a terhességgel akkor lehet sportolni.
2014. okt. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ch dietat tartottam. Sajat zsirra egyaltalan nem hiztam.
2014. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden nap sétáltam nyolc kilométert munkába és haza, emellett tornáján napi háromnegyed órát. 24 héttől terhességi cukor miatt diétáztam is, mégis híztam több mint 20 kilót, de rám fért, mert betegesen soványan estem teherbe. Mondjuk a szülés után pár héttel már abszolút elégedett voltam az alakommal. Nem voltam végre botsáska, de felesleg sem volt rajtam. A torna, mozgás attól függ, hogy problémamentes-e a terhesség, illetve előtte sportoltál-e.
2014. okt. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Julie S ***** válasza:

Evek ota paleolit etrenden voltam terhesseg elott, aztan terhesen is igy ettem (de kicsit lazabban). Csak turazni jutott idom meg kedvem, olyan 10 km-es tavokkal bezarolag. Szules utan 4 kg plusz volt rajtam ket honapig a szules elotti sulyomhoz kepest. Aztan tobbet is fogytam, de nem tettem erte semmit a paleon tul (ami nekem alap, mert nem birom a glutent, sem a tejet). En tulajdonkepp egyaltalan nem figyeltem oda az alakomra, majdnem ugyanugy ettem es mozogtam (ez utobbit kicsit kevesebbet), ahogy elotte is. Nekem ez a termeszetes.


Problemamentes terhesseg alatt lehet sportolni. Annyit, amennyi jol esik, vagy, amennyihez hozza vagy szokva. Ne ilyenkor terheld tul magad. Es dietazni is lehet, persze azt is esszel. Legyen meg a szukseges mennyiseg es minoseg.

2014. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok és eddig 12 kg-ot híztam. (első terhességnél 18-at:-(, nagyon nehéz volt leadni!)Semmi extra diétát nem tartottam, csak annyit, hogy este 5-6 után már nem ettem csak gyümölcsöt és egyébként sem ettem többet, mint előtte. (Terhesség előtt a vacsora kihagyásával fogytam le 10 kg-ot, akkor még gyümit sem ettem 5 után, csak néha engedtem el magam és egyszerűen hozzászokott a szervezetem) Szinte minden ebéd után eszem édességet is, de mindig csak egy-két falatot.
2014. okt. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokat sétáltam,utaztam,sok gyümölcsöt,zöldséget ettem,amit kívántam ettem,de nem zabáltam 14kg-ot híztam,de abszolút nem látszott a szülés után 9 azonnal lement csak a maradék 5ön kellett kicsit dolgoznom.
2014. okt. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!