Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy csináltátok, mire figyelt...

Hogy csináltátok, mire figyeltetek oda, hogy csak 9-10-12 kg-ot híztatok a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
25 kg-ot hízó anyuka :(
2012. ápr. 17. 18:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alkati kérdés.Én azt ettem amit megkívántam,a végén már éjjel is felkeltem enni mert éhes voltam és 11kg-ot híztam.Igaz a 16.hétig nagyon nem híztam mert napi 2x hánytam.
2012. ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
őszinten nem vigyaztam es 13kg hiztam:)
2012. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én nagyon odafigyeltem, sokkal egészségesebben étkeztem a terhesség alatt:

reggeli mindig egy kifli+vaj/lekvár!felvágott + tea

ebéd: főtt kaja minden nap, sok zöldségleves, másodiknak mikor mi

vacsora: vagy az ebédből vmi, vagy a reggelihez hasonló...


Ha közben megéheztem, vagy égett a gyomrom, vagy feljött a savam, akkor max 1 kiflit ettem joghurttal vagy kockasajttal.


30 kilót (!) híztam így, holott ezelőtt soha nem volt súlyproblémám és sokkal többet is ettem, sőt, még éjszaka is képes voltam felzabálni a hűtőt.


Szóval, szerintem alkati dolog (is).

2012. ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Csak azt ettem, amit előtte. :) 36 hetes vagyok, 7 kg-nál járok.
2012. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem figyeltem,az első gyerkőcnél 15 kg-t,a 2.-nál 11.5 kg-t híztam.Most 16 hetes vagyok a 3. gyerkőccel,és -1 kg-nál tartok.Nem hánytam,igaz,kívánós se vagyok,de nem is vigyázok.Eszem ami jól esik.
2012. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

teherbeesésemtől a 16. hétig híztam 4 kilót.

utána kiderült a terhességi diabéteszem, 175g-os CH diétára fogtak, és most még 1 kilóval kevesebb vagyok, mint teherbeesésemkor.

szigorú orvosi felügyelet mellett!!!!!!


nagyon sokat számolok, rengetek friss salátával helyettesítem a köreteket.

pl a sülthúshoz nem krumplit vagy rizst eszem, hanem salátatálat joghurtöntettel.


nekem a gyümölcsök sem korlátlanok!

nagyon becsapósak!


még egy tanács, ha csak (ásvány)vizet iszol, akkor napi kb 500 kalóriát spórolsz!



most 30 hetes vagyok

2012. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Én 22hetes vagyok és 1,5kg-nál tartok.

Én is tudnék enni, de próbálok valami egészséges rágcsálni valót találni: répa, alma stb.

Meg én próbálom száműzni a felvágottakat az étrendemből, mert tele vannak mindenféle ízfokozóval, tartósítóval!

Rozskenyeret eszek, reggel mondjuk melegszendvicset, paradicsommal, sajttal vagy szeretem a padlizsánkrémet pirítóssal!

A kefirt meg a natúr joghurtot nem szeretem, pedig az is jó lenne!

Próbálok kevés édességet enni, pedig egy egész tábla csokit meg tudnék enni!

Ebédre mindig főzök, ott viszont eszek tésztát, rizst, krumplit is!

Este csak gyümölcsöt, vagy zöldséget.

Néha nemet kell mondani. Szénsavas üdítőket sem iszok, amióta babás vagyok, csak szénvasmentes ásványvizet.

Azt hiszem ennyi! :)

2012. ápr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia. Én az első terhességemnél 7 kilót,a másodiknál 4,5 kilót híztam. Rengeteget ettem, sokszor kettő helyett. Nem tudom hová lett a sok étel és miért csak ennyit híztam. Most 23 hetes vagyok és eddig 3 kiló jött fel. Alapból vékony típus vagyok, sosem voltam meghízva...
2012. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Nem eszel felvágottat mert tele van ízfokozóval meg tartósítószerrel,ahogy írtad.És a paradicsommal mi van?Szerinted azt nem permetezik meg stb?Még rosszabb mint a felvágottak.

2012. ápr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Utolsó előttinek szántam.

2012. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!