Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi lenne a helyes...

Ilyenkor mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
Teherbe esett egy csaj (gumival védekeztünk mindig) akivel a kapcsolatunk még nagyon kezdetleges. Én azt akarom,h vetesse el, de ő semmiképpen sem akarja. Azt mondta,h töltsek ki egy lemondó nyilatkozatot és akkor nem kell aggódnom a gyerektartás vagy bármi felelősség miatt. De akkor is... lenne egy gyerekem. Az enyém is annyira mint az övé. Szerintetek mit kéne tennünk?

2014. okt. 4. 18:07
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és a csaj 30 én 35
2014. okt. 4. 18:08
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő nem akarja az ab.-ot

akkor te bármit is csinálsz marad a baba!

2014. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ő már nem csaj hanem felnőtt nő!
2014. okt. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
örök fiatal vagyok, elnézést
2014. okt. 4. 18:12
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
meg fogja tartani, ezt nem yudod befolyasolni. neked kell eldontened, h lemondasz-e rola v vallalod es reszt veszel az eleteben.ha kesz vagy ra, mert a stilusod alapjan kamaszfiunkak gondoltalak, nem 35 eves ferfinek. amugy a "csaj" korrekt volt. o akarja, de nem eroltet rad semmit
2014. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha a nö nem akarja elvetetni, akkor te nem kötelezheted rá, ez az ö döntése.


2. Hiába írsz bármilyen nyilatkoazatot, ha meggondolja magát, ettöl függetlenül kell tartásdíjat fizetned.


3. Abban meg igazad van, hogy ha megtartja, akkor lesz egy gyereked. Az, hogy hogyan állsz hozzá, a te dolgod.

2014. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
én megtartanám, a te helyedben meg elfogadnám, hogy megtartja és nem irnék alá lemondo nyilatkozatot. semmire sincs garancia, jora se, rosszra se
2014. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Ha Te 35 vagy,akkor én megeszem a kalapom!Ahogy írsz,fogalmazol,max. 18 lehetsz....de a "csaj" se lehet több 16-nál,mert akkor tudná,hogy semmiéle lemondó nyilatkozat nem létezik,mennyiben nincs apasági nyilatkozat....ráadásul csak abban az esetben lehet,ha van valaki,aki egyből vállalná az apaságot.Egy gyerekről nem lehet úgy lemondani,hogy senkihez ne tartozzon.A másik:amennyiben a "csaj" a baba megszületése előtt férjhez menne,automatikusan a férje nevére kerülne a kicsi....
2014. okt. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
van jelentkező, a legjobb barátja, segítene neki ebben. Aki amúgy meleg.
2014. okt. 4. 18:21
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is elnyammognék az említett kalapon! :) Szerintem sincs ennyi idős a kérdező.

MEnnyire vagytok kezdetlegesek? Nem komoly kapcsolat ez?

2014. okt. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!