Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti is értesültetek róla, hogy...

Ti is értesültetek róla, hogy a tegnapi napon már a kétgyermekes családoknak is a háromgyermekesekkel "ugyanolyan mértékű" adókedvezményt ígérnek jövőre?

Figyelt kérdés
Szerintem ez csak elírás lehet...hiszen idáig az eddigi dupláját ígérték a kétgermekeseknek,szó sem volt ugyanolyan mértékű adókedvezményről mint amilyent a háromgyermekesek kapnak.
2014. okt. 17. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig a valasztasnak is vege:-) igertek mar 300.000ftot az elso gyerek utan is, majd ha,megszavazzak elhiszem. Egyebkent nekem teljesen mindegy, nem a kedvezmeny miatt kell szulni!!
2014. okt. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem is az adókedvezmény miatt vagyok kétgyermekes örökbefogadó :D ,szülni azt nem tudok.

Viszont a pontatlan tájékoztatás viszont nagyon zavar, a média szerintem félreértelmezett valamit és ma már sok helyen megjelent mindez.

2014. okt. 17. 11:41
 3/7 A kérdező kommentje:
2014. okt. 17. 11:42
 4/7 anonim ***** válasza:
De akarjak emelni. Es szerintem meg is fogjak. Ne szamitsatok tul nagy osszegre, kb meg egy 10-es pluszba havonta. Nekem is ketto van de mikor fogant ez még szóba se kerult.
2014. okt. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom,hogy gyermekenkét emelik 10.000 Ft-al,tavasztól folyamatosan ezt emlegetik, ősszel is szinte naponta jelennek meg róla találgatások.
2014. okt. 17. 11:45
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]


Kb a 13-15. percnél esik szó erről.

2014. okt. 17. 12:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy hírt felkap valamelyik a többi meg követi. Majd ha parlament elé terjesztették és megszavazták érdemes róla tájékozodni addig meg csak üres duma.
2014. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!