Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Letezik, hogy semmi tunetem...

Letezik, hogy semmi tunetem ne legyen? 4+6 hetes vagyok, orvos meg nem vizsgalt meg, mar a 26. napon nagyon halvany pozi volt a tesztem es azota egyre erosebben latszik, a tegnapi mar szinte ugyanolyan eros a tesztcsik, mint a kontrol.

Figyelt kérdés

A kerdesem az, hogy azonkivul, hogy nem jott meg es a cicibimbom neha ejszaka erzekeny semmi tunetem sincs. Csak az, hogy a heten 3-4x nagyon erosen megszedultem.

Igy volt veletek is? Ugye minden rendben lesz? Elso baba es nagyon boldogok vagyunk, csak meg nem merjuk elhinni, 6+3 hetesen megyunk majd a dokihoz!


2009. júl. 12. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 babámnál semmi tünetem nem volt 6-8 hétig. A harmadikkal hánytam már a menstruáció elmaradása előtt. (és még 2 hónapig)
2009. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az jó,ha egyre erősebb lesz a csík, emelkedik a Béta HCG hormon :D:D:D Ott a pici baba :))

Nekem is volt szédülésem, és kb.7hetestől kezdve 3és fél hónaposig végig hányinger egész nap :( A cicim a duplájára nőtt és érzékenyebb -még mindig.Most 23hetes vagyok :)

Sok sikert és türelem,míg nem mentek UH-ra!! :D

2009. júl. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat, megnyugtatott!

igyekszem turelemmel lenni az Uh-ig, de nem konnyu!

sok sok boldogsagot nektek es a babaitoknak!

2009. júl. 12. 11:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Annyira az elején vagy még, hogy talán még a kora terhességi tünetek sem jelentkeztek. A HCG hormon termelődése most fog majd fokozódni. Ha mázlista vagy, akkor komolyabb terhességi tünetek nem is jönnek elő. Én pl. mindkét babámmal a 6. héttől a 20. hétig mindennap többször hánytam, nagyon rosszul voltam, kiszáradtam, hasmenésem volt, és a nyáltermelésem kb 4-szerese volt a normálisnak. Szóval ne hiányold!

Érdemes a google-ban rákeresned a kora terhességi tünetekre, meg a HCG-re, és tisztábban fogsz látni.

Ahány terhesség annyi féle.

Minden jót, boldog babavárást!


Üdv!

37 hetes kismama

2009. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt a kérdést akár én is írhattam volna! :D

Én is holnap megyek nődokihoz,3 +tesztem van(szintén erősödő csíkokkal),és én is azon aggódom,hogy jó ez így?Nincs baj??Ugyanis nekem is csak annyi a tünetem,hogy kb.egy hete érzékenyek a mellbimbóim,de azok menses előtt is érzékenyek,és néha szédülök egy picit,meg fáj a hasam.Ennyi!

Nekem mondjuk annyival könnyebb,hogy holnap megyek dokihoz.De majd szorítok neked,kitartást!:)

2009. júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja,és nekünk is első baba!Elég sokat vártunk rá,úgyhogy még mindig félünk elhinni,hogy most tényleg itt van velünk!:)
2009. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nagyon drukkolok neked, ja es persze szivbol gratulalok! kerlek, ird meg, hogy mit mondott a doki!
2009. júl. 12. 23:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Utolsó vagyok.

Ma voltam uh-n,ahol egy egy 3,8mm-es felritkulást láttak,amiből majd alakul a petezsák,csak még nagyon korai volt.Jövő héten megyek újra!

Ne aggódj,veled is minden rendben lesz!Szorítok! :)

2009. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

jaj, de jo!!! orulok nektek! a jovoheten is ird meg, hogy mi volt! en csak az azutani heten megyek (23.-an este).

vigyazz magatokra! :-))))

2009. júl. 13. 18:18
 10/10 A kérdező kommentje:
bocs, hulyeseget irtam, 23.-an csutortokon megyek (az a kov. het), de ha te elobb, akkor jelentkezz legyszi!
2009. júl. 13. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!