Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen is elhalhat a...

31 hetesen is elhalhat a baba? Ekkor már nagyobb fájdalommal jár, mint korai szakaszban?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 09:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
El. Bármikor. Születés utan is meg halhat. Érzelmileg nagyobb a fájdalom nyilván es fizikailag is, hiszen mar csak szülni lehet.... De ne gondolj ilyenekre.
2012. dec. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos el. 36 hetesen halt meg a babám. Fájdalom nem volt, vérzés nem volt.

Viszont a szülés borzasztó (18 óra) nehéz és fájdalmas.

2012. dec. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
40 hetesen is elhalhat a baba.Bármikor.Mikor megszületik,utána 10 perc múlva is.De mi okod van ilyeneken gondolkodni?Megszülni iszonyat fájdalom lehet,mivel a baba nem segít a kitolásnál.De ha kiderül hamarabb hogy elhalt a baba,akkor ha van egy kis emberség a dokiban,megcsászározza az anyukát.
2012. dec. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Remélem ezt a kérdést csak kíváncsiságból írtad ki és nem azért mert tényleg megtörtént.

Lehetséges érzelmileg minden képpen nehezebb lehet. De ha nem vagy benne akkor ne is gondolj ilyesmikre, csak pozitívra és jó dolgokra.

Ha meg még is megtörtént volna akkor őszinte részvétem.

2012. dec. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ez bármikor megtörténhet. Minél később következik be, annál nehezebb feldolgozni. Érzelmileg biztosan nagyon fáj. Na meg meg is kell szülni, az is fáj.
2012. dec. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Inkább meg vagyok ijedve, sok ideg ért az elmúlt 2 napban, tegnap estére már nagyon megfájdult a hasam, és nem igazán érzem, hogy mozdulna a baba.
2012. dec. 23. 11:42
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem mozdul a baba, azonnal orvos! Nekem csak 1 órát nem mozgott, már nem tudtak segíteni!

Amúgy sajnos nem császároznak, mivel nagyobb a komplikáció esélye!

2012. dec. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 ketteske ***** válasza:
Kedves utolso valaszolo, meg tudtak mondani,hogy mi volt a baj? Nekem a 26 heten halt meg a babam, de semmi okot nem talaltak, pedig volt boncolas. Azota szuletett gyereked?
2012. dec. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

12.49-es vagyok. 36 hetes voltam, talán a köldökzsinór (kezén, lábán volt szorosan). Amúgy boncolásnál egészségesnek mondták.

Ő lett volna a negyedik gyerekem, de azóta már, igen született még egy kisfiam, 4 éves most.

Amúgy miért kell még ilyen választ is lepontozni? Azért mert meghalt a babám?

2012. dec. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért ezt az 1 órát nem mozgott dolgot nem értem. Neked minden órában mocorgott?? Vagy hogy vetted észre, hogy baj van? Nekem nem mocorog megállás nélkül, van, hogy órákig nem mozdul. Akkor olyankor mindig orvost kéne hívnom? Vagy nem értem.
2012. dec. 23. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!