Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek kinéznének a...

Szerintetek kinéznének a szülők az oviban, ha nem vagyok az a beszédes, barátkozós típusú anyuka? Egyesek olyan lazán beszélnek egymással, azonban én nem tudok ily hirtelen ilyen szinten megnyílni. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Amúgy csinos, igényes, mosolygós anyuka vagyok.

De hogy egyből puszipajtás legyek az ottani szülőkkel, az nem megy. Sosem voltam ilyen típus. én nem tudok egyből locsi-fecsizni mindenkivel. Persze, ha úgy adódik, akkor tök kedvesen válaszolok, vagy mondok valamit, de nem tudok többet nyújtani

Persze hosszútávra ez nem igaz, mert van több igazán jó barátom.


Ti hogy vagytok ezzel? Aki beszédesebb típus, annak mi a véleménye az inkább háttérben maradó anyukákról?



2014. okt. 22. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Valahogy ez engem soha nem aggasztott. Én az oviba beviszem a lányom, ha kérdeznek válaszolok, próbálok kedves lenni, de ennyi. Soha nem is azért jártam oda, hogy barátkozzak. S nem zavar, hogy nincs "ovis-szülő" barátnőm. :)

Vannak máshonnan barátaim. Az ovi az a lányomnak kötelező, de nem nekem, hogy barátkozzak.

Ja, és ebből soha nem volt konfliktusom. A nagydumás anyukáktól emiatt még nem kaptam semmi rossz megjegyzést.

Én nem aggódnék. Mások vagyunk, és kellenek csendesebb emberek is a világba. :)

2014. okt. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A csinosság az miért szempont...?


Mondjuk engem soha nem érdekelt, hogy mások mit gondolnak. Ha valakinek nem vagyok szimpatikus, úgysem fog kedvelni, nem stresszelem magam ilyenen.

2014. okt. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak úgy írtam más jelzőt is magamról. Hogy lássátok, nem vagyok agyonhajszolt lepusztult, tehát nem azért vagyok ilyen, mert magamba fordulós típus vagyok.
2014. okt. 22. 12:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont ilyen vagyok én is. Nem kezdeményezek beszélgetést, de ha beszélnek hozzám, persze én is kedvesen válaszolok. Nekem annyi előnyöm volt, hogy egy kisebb közösségbe járunk, és itt szinte mindenki ismer mindenkit. Viszont idén elkezdtünk sportolni járni egy másik városba, na ott eleinte én csak félrehúzódtam, olvastam, míg vártuk a gyerkőcöket. A többi szülő beszélgetett egymással. Aztán páran elkezdtek engem is kérdezgetni, én válaszolgattam, azóta elég jóban lettem velük is. Szóval kialakul majd. Én mindig ilyen voltam, csendesebb típus, kell idő, hogy feloldódjak, de nem vagyok barátságtalan, nem érzem hátrányát.
2014. okt. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó, én is ilyen vagyok :)
2014. okt. 22. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!