Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 17hetes vagyok, próbaidő...

17hetes vagyok, próbaidő alatt bejelentettem a terhességem, mégsem rúgtak ki. Miért lehet? Többi lent.

Figyelt kérdés
Folyamatos munkaviszonyom volt egy évig, majd munkanélkülin voltam és elmentem egy céghez már terhesen, ahol egy hét után felmondtam mert nehéz és gusztustalan hely volt. A felmondásomkor mondták hogy rendben, de 23 nap mulva tudnak kifizetni. Ez okt.13. Mondtam nekik, hogy 72 óra alatt kellene ezért táppénzre megyek. Ekkor bekérte a volt munkahelyeim papírjait. Szerintem akkor gyorsan bejelentett... Most van október vége de nem rúg ki, csak a táppénzes papírokat kéri... Nagy csaló cég azt tudom. A dolgozók 75%-a be sincs jelentve. Mi lehet az ok? Fél, hogy feljelentem, vagy mi? Nem értjük a dolgot. Simán elküldhetne, próbaidő majd decemberben telik le. Szerintetek?
2014. okt. 22. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Tapigatóznak , nem értenek hozzá.Annyifèle vàltozás voltiszanában. Biztos megkérdezndk egy jogászt
2014. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!