Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek kezdődik a vezeték és...

Kinek kezdődik a vezeték és keresztneve ugyanolyan betűvel?

Figyelt kérdés
Pl.Kiss Katalin stb.Van aki direkt így választott nevet,mennyire elterjedt ? Lehet felnőtt vagy gyereknév is.
2014. okt. 22. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam.. Sz-Sz. még a magánhangzó is utána ugyanaz... Sza-Sza. De senki nem hívja vagy csúfolja ezért!! Véletlen jött így, nem volt szándékos!!
2014. okt. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A 3 testvéremnek. A nagy tesómnak Ra-Ra, de mióta megházasodott, meghagyta a leánykori nevét és + hozzávette a férjéét, azóta Re-Ra-Ra (érdekes, nem? ;)) Az egyik kicsinek Ra-Ri, a másiknak pedig Ra-Ró.
2014. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kislányom Sz. Sz. Véletlen, ez a lánynév tetszett, ezt akartuk, és véletlen, hogy alliterál a vezetéknévvel, de illik hozzá. Óvodában mindenki dícsérte, mikor meghallották, hogy milyen szép neve van.
2014. okt. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekunk is egyezik, de nem volt tudatos. Pa-pa
2014. okt. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Mostanában ez a divat!

Egyik ismerősömnek 3 gyereke van és mind a három gyereknek G.G. a monogramja!

2014. okt. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is B.B., én direkt így választottam a keresztnevét :)
2014. okt. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én monogramom is K.K., de ez a tág családunkra nézve egyedülálló. Kapásból kb. 30 embert végiggondoltam nálunk, de én vagyok az egyetlen ilyen.
2014. okt. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én P.P. vagyok, a fiam B.B.

Általában megjegyzik, hogy mennyire szép a neve (és mivel amúgy egy viszonylag gyakori keresztnévről van szó, gondolom az alliteráció miatt hangzik számukra megnyerően).

2014. okt. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a kisebbik gyereknek, de teljesen véletlen, nem azért, hogy ugyanolyan betű legyen. A vezetékneve nagyon gyakori, a keresztnév ezért nem az.
2014. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!