Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már, hogy dührohamot...

Volt már, hogy dührohamot kaptatok vagy sírtatok vagy fizikailag rosszul lettetek vagy bepisiltetek vagy bekakiltatok vagy veszekedtetek gyerek előtt? (Saját gyerek előtt főképp)

Figyelt kérdés
Hogyan reagált rá, utána hogyan hatott a viselkedésére és megbeszéltétek vele? Ha igen, hogyan?

2014. okt. 22. 23:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%

Bepisiltünk, bekakiltunk a gyerek előtt??

Ez meg miféle beteg, perverz kérdés???

2014. okt. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
???????
2014. okt. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Nekem "csak" idegösszeomlásom volt a 2,5 éves gyerekem szeme láttára. Kórházba kerültem. Akkor ott Ő is elkezdett sírni. Én most is depresszióban szenvedek, neki dühkitörései vannak az oviban, magatartászavaros. Jártunk pszichológushoz és most nevelési tanácsadóba küldenek. Jelenleg 5 éves.
2014. okt. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%
Atyagatya xD
2014. okt. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
19%
hogy mi?
2014. okt. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

elkaptam a 3,5 évesemtől a hányós-fosós vírust, necces volt, de ippeg kiértem szerencsére...

hányni már látott...

veszekedtünk a gyereke előtt, persze kultúráltan, de az élet része egy családban. ő is így áll hozzá, nem lesz depis ha összekapunk apával.

dührohamot nem kaptam de egyszer széttörtem a teregetőt mérgemben, röhögött. sírni rengeteget sírtam előtte, vele is, sajnos az utóbbi időben sok szerettünket, dédiket, nagyikat, család barátot vesztettünk el. ő egész jól viseli én kevésbé.

fizikailag is lettem rosszul, jött az ügyelet, másnap férjem meg kórházba került, műtötték, 3 hónapig feküdt, szóval nem habostorta az élet, de ő szuper gyerek.

2014. okt. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
Igen, rosszabb napokon rendszeresen összesz@rom magam a gyerek előtt...
2014. okt. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Aki értelmesen válaszolt, annak köszönöm!
2014. okt. 23. 07:34
 9/18 A kérdező kommentje:
Idegösszeomlás eléggé durva! Engem bevittek korhazba a nagypapam occsehez, akinek agyverzese volt, az anyam noverehez akinek lumbago miatti mutet stb es rettegtem, meg utana is. Pedigen csak azt lattam hogy korhazban vannak :(
2014. okt. 23. 07:36
 10/18 A kérdező kommentje:

Hatodik, tényleg szuper gyerek! :) bárcsak én is ilyen lettem volna.

Nekem mindig is az volt az elképzelésem kicsinek, hogy anya és apa mindent meg tud oldani, ha velük vagyok semmi baj sem érhet, aztán ha egyik rosszul lett vagy sírt, nem sírtam, hanem félelmemben nem kaptam levegőt. Még akkor is ez volt, amilor más felnőtt ott volt.


Mindig is szerettem volna bátrabb lenni, aki nem pánikol be ilyenkor.

2014. okt. 23. 07:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!