Harmadik császár?

Figyelt kérdés
Van már két gyerekünk. Kisfiam 2,5 éves és egy éves kislány. Mindkettő császárral született. Nagyon szeretnénk még babát. Nem tudom, hogy normális érzés-e, hogy már vágyódom az újabb csemete után. Férjem is így gondolkodik, eleve legalább hármat terveztünk. Van bennem félsz, hogy a harmadik automatikus császár lenne és hogy bírom majd a három gyereket, de a férjem is sokat segít és anyukám is, igaz nem a közelben van, de sokat számíthatok rá. Orvos szerint vállalhatom a harmadikat. Igazából hely is lenne, mert most költözünk 50m2-ről 130-ra, kertes családi házba. Sokat tépelődöm, hogy mi legyen, elkezdjünk-e próbálkozni? Előfordulhat, hogy rögtön sikerül és akkor kb. 21 hónap lenne a két kicsi között.
2014. okt. 27. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerek egy anyukát aki 2 és 1 év különbséggel szült. Mindet császárral. Ha úgy érzed készen álltok rá, akkor nincs min gondolkodni :)
2014. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy érzem, minden adott a 3 gyerkőchöz :) Én is két császáron vagyok túl, ne aggódj, az orvosom szerint a 3. sima ügy, a negyediket már kevésbé javasolt :D
2014. okt. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Féltem a harmadik császártól,végül gyorsabban,és könnyebben zajlott le mint az előző kettő. Most a negyediket fontolgatom! ;) Nem vagytok egyedül a ,,felelőtlen és vad gondolattal,, az újabb baba utáni vággyal. Mi is ezt éltük meg mindegyiknél,azt hittem leállunk 3 után,és hogy teljes lesz az életünk,de nem így történt. A vágy jött...és maradt... eltelt 4 év,nagy gond nem lehet a 4. császárral,más 2 évenként szül így,még is itt van. :) Mint pl. Te! :D Bár sztem várjatok még vele,mert elég megterhelő lesz a sok kicsi a háznál,én azért megvárnám,hogy a kislány legyen vagy 2 éves. Neked lesz könnyebb. De a ti dolgotok. :)
2014. okt. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!