Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen természetes fogkrémet...

Milyen természetes fogkrémet javasoltok 2,5 évesnek? Még nem nagyon mostunk otthon fogat, csak néha vízzel.

Figyelt kérdés
Bölcsibe mindennap mosnak, ebéd után.

2014. okt. 29. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nenedent
2014. okt. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Pedig, ugye még a vízcsapból is az folyik, hogy napi 2x kell fogat mosni már az elsö fogaktól kezdve....

Ti sem mostok minden nap 2x fogat?


Mindegy milyen fogkrém, bemész a boltba és rajta van, hogy 0-6 éves korig.

2014. okt. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

2,5 éves gyereknek nem mostál még otthon fogat?????????????????

Normális vagy? A sajátodat sem mosod?

Remélem, hogy kamu kérdés.

2014. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Elmész boltba és nézel neki a korának megfelelőt. Rá van írva a korosztály, akinek ajánlják. Tényleg megdöbbentő, hogy 2,5 éves korában jut eszedbe elkezdeni a fogmosást. Már az első fog kibújása után el kellett volna kezdeni.
2014. okt. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azt írtam, hogy vízzel mostunk és, hogy a bölcsiben mosnak fogkrémmel.

Amíg lenyeli, nem voltam hajlandó fogkrémet adni Neki. Elég, ha lenyeli a bölcsiset. Most már tud köpni, ezért is tettem fel a kérdést.

2014. okt. 29. 15:22
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Te tényleg hülye vagy. Vízzel semmi értelme mosni. Amint az első foga kibújt mosni kell fogkrémmel. Azért vannak a lenyelhető fogkrémek.
2014. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4. vagyok. A vízzel sokra nem mentél, de már mindegy. Sürgősen kezd el mosni rendszeresen.
2014. okt. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

"Azt írtam, hogy vízzel mostunk."

Nem ezt írtad, hanem ezt: "Még nem nagyon mostunk otthon fogat, csak néha vízzel."

Nem ugyanaz. Nem mostatok. Tök mindegy most már, nem lényeg, vegyél fogkrémet, és használjátok. Legalább napi 1x, de akkor alaposan, és ha lehet, te mosd meg neki. Aztán próbálkozhat ő is.

2014. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!