Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan szülő aki a saját...

Van olyan szülő aki a saját nevét vagy egy nem mostan divatos nevet adott a gyerekének?

Figyelt kérdés
Pl.Mária,Margit,Krisztina,Szilvia,Zsuzsanna,Anna,János,Tamás,József stb.
2014. okt. 29. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, de az Anna a legnépszerűbb lánynév Magyarországon. Szóval azt sokan adják. Nekem egy ismerősöm a lányának a Terézia nevet adta.
2014. okt. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Annánál divatosabb név aztán igazán nincsen. Nekem Eszter a lányom, de nincs rajta kívül ilyen nevű a családban - nálunk ez szempont volt.
2014. okt. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van.

Unokatesóm kislánya Erzsébet Terézia a két nagymamája után. Ő 5 éves.

Ismerősöm lánya meg Zsuzsanna (2 éves), fia Lajos (4 éves).

Az már más kérdés, hogy én nem adnám sem a saját nevemet, sem a nagyon régi neveket. Az Erzsébettel és a Lajossal pl. nem tudok mit kezdeni igazán...

De nekik ez tetszett, lelkük rajta, végülis nem hívhatnak mindenkit Lilinek és Hannának.


Amúgy az Anna ma is nagyon divatos név, örök életű. S a Tamás is gyakori!

2014. okt. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem kisfiam második neve Imre apukája után. És ha azt nézzük mi is fiatalok vagyunk (20 apa meg 23)
2014. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, az Imre tök tetszik nekem! Lehet másnak béna, nekem nagyon sok szeretet van benne.
2014. okt. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Rózának hívják a lányunk, nem tudom mennyire divatja múlt. a kórházban azt mondták 10 éve nem volt Rózájuk, de pont mikor én szültem, egyszerre kettő is az enyémmel együtt. talán most újra divatba jön.
2014. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Lányom 2. nevét a dédanyám után kapta. Nem az általad felsoroltak közül való, de nem divatos régi név.

Az Anna egyébként nagyon gyakori, örök divat.

2014. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
igen lányomnak egy manapság egyátalán nem divatos neve van csilla,fiamnak szintén ritka neve van imre,másik fiamnak meg apukája nevét kapta péter.nem érdekelt soha hogy mennyire divatos egy név vagy sem .
2014. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
lányom neve annyira ritka manapság hogy a 100 legnépszerübb nevek közt sincs bene. :)
2014. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A saját nevemmel nincs semmi gondom (Eszter), de nem adnám a lányomnak. A párom nevét viszont igen, bár nem tudom mennyire számít régimódinak. Őt Zoltánnak hívják, pont mint édesapámat, és a nagypapámat :)
2014. okt. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!