Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor szexeltetek...

Szülés után mikor szexeltetek először? Kellemetlen volt az első mindenkinek?

Figyelt kérdés
Akinek nem volt gátmetszése esetleg könnyebben ment?
2012. jan. 31. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Mi 4 hét után,mert apa nem bírt már magával:),mondhatom nyugodt szívvel,hogy tökéletes volt:DDDDDDDDD,és császárral szültem.
2012. jan. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
8 hét után és olyan volt mintha szűz lettem volna... a terhesség 5.hetétől végig tilos volt szex.Császárom volt.
2012. jan. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
4 hét után próbáltuk, de még volt egy varratom, és pont rossz helyen. Az pontosan 5 héttel a szülés után esett ki, aznap este együtt voltunk. Nem volt kellemetlen, egyáltalán nem fájt. Az elején kellett 1-2 perc, amíg a gátseb érzékeny volt, de utána már az sem.
2012. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
már sexuális élményekért is lepontoznak,hová jutott ez a világ????ennyi megkeseredett embert......
2012. jan. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónap után, és nagyon fájt. Kb. 6 hónapos volt a lányom, mire megint jó lett.
2012. jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi 2 hét után, császáros voltam és minden olyan volt mint előtte.
2012. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Elsőnél kivártuk a 6 hetet, doki rábólintott, még aznap. Nem volt jó, 8 hetesen már én is élveztem

Másodiknál a kontroll egyéb okokból tolódott, 7,5 hetesen mentem, minden oké, még aznap. Már én is akartam, és jó is volt.

2012. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Császárnál szerintem ugyanolyan jó lehet, mivel nem sérül a hüvely fala.Én spontán szültem, 5 hét után szexeltünk először, és olyan érzésem volt, mintha dörzsölnék belülről a hüvelyemet, szóval eléggé fájt.Aztán kb heti egyszer csináltuk, és lassan jobb lett.kb 2 hó után lett tuti:)
2012. jan. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is császárom volt, de a műtét után 4-5 héttel még nagyon fájt a hegem, eszem ágába nem jutott szexelni. :) Aztán bepótoltuk :D
2012. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hosszú vajúdás után császároztak. A 7. héten szexeltünk először és nagyon jó volt csak utána fájt a hegem.
2012. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!