Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fagyasztóból kivett csirke...

Fagyasztóból kivett csirke mellet, ha megfőzöm, utána még vissza lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés

Vettem kisfiamnak (8 hónapos) csirke mellett, de elutaztunk pár napra, így gyorsan bedobtam a fagyóba. Ma kivenném, megfőzném és jégkockatartóban fagyasztanám vissza. Lehetséges ez így, vagy inkább ne tegyem?


Köszi a válaszokat!


2010. jan. 26. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megfőzve vissza lehet fagyasztani.
2010. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ami egyszer le lett fagyasztva és felenged azt nem szabad újra lefagyasztani!
2010. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hm... köszönöm. Ez az, hogy tudom, hogy nem lehet visszafagyasztani, de azt mondják, ha megfőztem, akkor vissza lehet, mert kifőzöm azokat a bacikat, amik a felolvasztással szaporodtak.

Na nem tudom.

2010. jan. 26. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a fagyott csirkemell kienged, azt nem szabad visszafagyasztani. Visztont, ha elkészíted, megfőzöd, azt nyugodtan!!!
2010. jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, megkérdeztem egy nálam okosabbat és ő is azt mondta, hogy amit megfőzöl azt vissza lehet fagyasztani.
2010. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!