Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Játékfüggő kispapákbó...

Anyukák! Játékfüggő kispapákból mennyire lett odaadó, gondoskodó, segítőkész apuka? Felhagyott valamelyest a játékszenvedélyével?

Figyelt kérdés
Számítógépes játékokra gondolok.
2014. okt. 31. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy játékfüggő fog maradni, de ha könyörögsz neki, néha foglalkozik majd a gyerekkel. Ettől még imádni fogja jó esetben.
2014. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első pár hónap katasztrófa volt (ugyanúgy játszott, fején a mikrofonnal, mintha nem is lenne baba). Aztán kivágtam a hisztit, hogy fel tudom én egyedül is nevelni a gyereket, nem kötelező velünk maradni, ha csak játszik. Na azóta nem volt a gép bekapcsolva (fél éve kb.), de nem tudom ez meddig tart majd. A lányát imádja egyébként.
2014. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

3 gyerek, még mindig játszik, de engem nem zavar, legalább itthon van. Csak akkor játszik, ha alszanak a gyerekek.

Első babánál még azért hajlamos volt akkor is játszani,mikor ébren volt a baba.

Ez nálunk soha nem volt vitatéma.

Akkor kezdett igazán kevesebbet játszani, mikor már lehetett játszani az 1.babával, olyan féléves kora után.

Most a 3 gyerek mellett esélye nincs leülni játszani. Ezért csak alvásnál.

2014. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Apuka jelenleg is játszik :) alvás után!de én is ugy gondolom amikor már tudnak mit kezdeni a gyerkőccel csökkeni fog nálunk igy volt!a pasikbol nem jön az ösztön tisztelet a kivetelnek,ezert az en parom mindig azt mondja szoljak,szoljak ha segiteni kell mert magatol nem tudja miben!szolok es megteszi a jatektol is felall!
2014. okt. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Megnyugtató. :)

Köszönöm, hogy írtatok!

2014. nov. 1. 05:29
 6/7 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Fiam már 3,5 éves, úgyhogy már lehetne vele játszani, de hiába, ő leragadt ott, hogy még pici úgy sem tud játszani vele.
2014. nov. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A második gyerek születésekor (20 hónapos volt a nagy) változott a helyzet. Ekkor már nem volt mese, segítenie kellett. Törölte is az összes online játékát.
2014. nov. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!