Ti, hogyan csinaljatok?

Figyelt kérdés

Nathas, vagyok, hoemelkedesem is volt. Szedek gyogyszert, van egy 6 hos kisbabam. Delelott csak en vagyok vele, es ma is 2 rendben is el kellett altassam, es keri, hogy tobbszor vegyem olbe. Felek, hogy nehogy elkapja tolem.

Szajmaszkot viselek.


2014. nov. 4. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha attól félsz, hogy a babád elkapja, felesleges. :) Én sosem viseltem szájmaszkot. A babád a tejeddel (ha szoptatsz) kapja az ellenanyagot, ha mégis elkapja tőled, akkor azt a szájmaszk ellenére is el fogja, szóval teljesen felesleges viselned. Nekem két gyerekem van és bár abszolút nem vagyok beteges, azért előfordult, de inkább én kaptam el a gyerekektől. Sosem viseltem szájmaszkot és nem csináltam semmilyen "óvintézkedést", mivel egy légtérben lakunk, így teljesen feleslegesnek találom. Ugyanúgy szoptattam, játszottam vele, mint amúgy. Mikor a kisebbik 2 hónapos volt, már beteg lett, majd 1 hónap múlva újra (antibiotikumot kellett kapnia). A dokinéni mondta, hogy mivel a nagy ovis, így a kicsi is "félig ovis" és ezzel nem tudok mit csinálni. Betegség idején a kicsinek adtam Cebiont, ennyi.


Mielőbbi jobbulást neked! :)

2014. nov. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első válaszoló, szerintem se csinálj semmi különöset! Nálunk 23 hónapos a kisfiú, és bár ritkán volt beteg, azt soha nem tőlem kapta el! Én csak annyit tettem, hogy sokszor kezet mostam, főleg orrfújás után, és többször szellőztettem..
2014. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a kézmosást javasolnám. Mikor a kisfiam még csecsemő volt, én vettem fertőtlenítős kézmosót is, Ultra Sol-t. Meg esetleg Domestos fertőtlenítő kendővel a kilincseket áttörölném. Szellőztetni is ajánlatos naponta többször.
2014. nov. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!