Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenkor mit lehet tenni?...

Ilyenkor mit lehet tenni? Távolsági busz, hely nincs.

Figyelt kérdés
Több órás út, tele a busz, ülőhely nincs. Mindenki bámul ki az ablakon. Babával utazik valaki és nem tud leülni. Ugye gondolom mindenki úgy van vele, hogy ő is fizetett és ő szállt fel előbb, akkor nem fog felállni, pláne ha az út 3 óra felett van.

2014. szept. 20. 15:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
mennyire pici az a baba?
2014. szept. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Ezért ha mi a fiúnkkal utazunk, veszünk elővételben jegyet. Ha erre nincs mód, akkor pedig nagyon korán kimegyunk a buszra, így lesz ülőhelyünk. Nem várnám el, hogy más átadja a helyét, terhesen sem vártam el soha. Bár ha látom, hogy nincs ülőhelyünk és nem fontos, én nem szállnék fel a buszra babával, mert veszélyes lenne.
2014. szept. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
nem szállnék fel, mennék egy másik busszal
2014. szept. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

Mennyire kicsi a baba? Ha kell simán felállitok valakit, persze szépen.

Másrészt, most hozták be, hogy állni nem lehet hosszabb úton a távolsági buszon. Nálunk csak akkor indul el, ha annyian vannak rajta, ahány ülőhely.

2014. szept. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Én elkérném az elsőbbségi helyet.
2014. szept. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
5. vagyok: a volánbusz utazási szabályzatában benne van, h át kell adni, csak az emberek többsége bunkó és letojja.
2014. szept. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mi az az elsőbbségi hely? :D
2014. szept. 20. 16:23
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Elővételi jegy...De egyébként x táv után nem is vihetne álló utast.Egyébként itt helyi járat volán van a városban,és nem egyszer volt hogy a sofőr beszólt a hangosba,hogy álljon fel valaki,hogy leülhessek a kicsivel különben nem indul tovább.De időbe ki kell menni a pályaudvarra egyébként,vagy ha van lehetőség,vonattal menni.
2014. szept. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15%

Kinyitom a számat és megkérek valakit, hogy adja át a helyét?


Miért vársz el másoktól gondolatolvasást?

2014. szept. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%
Ha engem kényszerítene a sofőr felállni akkor mondanám hogy nyissa ki az ajtót és leszállok, de azzal a lendülettel megyek a főnökéhez, mivel én is fizettem. Van kenguru, abban meg sem érzi a gyerek ha te állsz.
2014. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!