Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is aranyos ez a...

Szerintetek is aranyos ez a lány? Miért szidják sokan amiért nyilvánosan eteti a babát?

Figyelt kérdés
[link]

2014. nov. 6. 12:28
1 2
 1/18 anonim válasza:
46%
Azért mert ez nem normális, és egyben rettentően szánalmas is.
2014. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
42%
mert senki nem kíváncsi az undorító, eres mellére
2014. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Mert nem illik. Akkor rakjon oda valamit pl terítse le egy vékony anyaggal a babát meg a mellét és máris nem fogják piszkálni. Persze hogy a babát etetni kell de erre ez a megoldás.
2014. nov. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
75%
Mert ez egy szar feltunoskodes.
2014. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Mert ez a kép semmiről nem szól. Nem szól a nyilvános szoptatásról sem, sem semmi egyébről, ez puszta feltűnési viszketegség.


Ha a gyerek éhes lesz nyilvános helyen, akkor engem - bár soha nem szoptattam sajnos - abszolút nem zavar, sőt totál normálisnak tartom, ha megszoptatja.


Ha valaki bekeringteti a világot egy ilyen fotóval, az viszont azért nem szimpi, mert sem a gyerekről, sem a szoptatásról nem szól igazán - a melléről viszont annál inkább.

2014. nov. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Miért kell nyilvánosan etetni a babáját? te sem fogod és pisilsz a nyílt utcán.szerintem gusztustalan amikor előcsapják a mellüket,ha annyira meg akarja etetni takarja el egy textil pelenkával. Nem tudom mi ezen a képen aranyos...
2014. nov. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Én szoptattam már többször "nyilvánosan" (takargatva pl. játszótéren, autóban vagy padon a forgalomnak háttal), de ennyire kendőzetlenül, ráadásul a netre felrakva szerintem is túlzás.
2014. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%

Helló azért gondolkozzunk már el egy kicsit. Ha te ehetsz étteremben nyitott szájjal nehogy már ne lehessen megetetni a gyereket. Basszus... Neki az a táplálék. Most akkor te is bújj a wc-be vagy egyél otthon reggel és estig semmit mert szerintem undorító ahogy eszel. Ne legyetek már ilyenek.

Szánalmas hogy elítélitek ezt. Bezzeg ha meg az anyuka hagyja sírni a gyerket mmert éhes akkor meg pfú de égő a síró gyerek vagy milyen szar anya már. Szánalmas némelyik ember....

2014. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
14%
hülyegyerekeket kéretik otthon hagyni
2014. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
Persze azt lehagytam hogy a textil pelus elhagyhatatlan de a lényeg ugyan az. Utolsó voltam.
2014. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!