Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is aranyos ez a...

Szerintetek is aranyos ez a lány? Miért szidják sokan amiért nyilvánosan eteti a babát?

Figyelt kérdés
[link]

2014. nov. 6. 12:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintetek ez a csöpség a képen 16 évesen jónak fogja találni, hogy a net tele van azzal, hogy az anyja öt, hogyan eteti baba korában, hogy majd a tini gyerekek azon fognak vihogni, hogy nézd ott az anyád melle, meg még durabb dolgokat?


Èn sem támogatom, hogy mutogassuk magunkat mindenhol szoptatás közben, de hát ez magán ügy. Ami enegem felháborít, ha ezt nyilvánosságra hozzák, a legrosszabb ha ezt olyan helyen amit késöbb a gyermek is láthat, és esetleg szégyelheti, és csúfolhatják miatta.

2014. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Talan azert mert ennek a nonek feltunesi viszketese van.Ez a kep esetleg egy csaladi albumba valo de nem a vilaghalora.
2014. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem aranyos. Lehet ezt diszkréten, intelligensen is csinálni, de ez pont nem az.
2014. nov. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem aranyos.

Nem azért szidják sokan, mert nyilvánosan eteti a babát, hanem azért, mert magamutogatva, önmagát fényezve teszi.

Oké, megköszöni az egyetemnek, hogy az ő támogatásukkal tudott vizsgázni baba mellett. De ennek mi köze van a nyilvános szoptatásnak?

Mert, ha pl. ez egy kampány része lett volna, hogy az egyetem segíti a kismamákat, szoptatós/pelenkázós helyiséget alakítottak ki, bölcsődei szolgáltatás van gyerekekkel foglalkozni kívánó tanulókkal stb. akkor még érteném.

Így? Mi köze van ahhoz, hogy ő diplomázott és a pucér cickóit mutogatja?!

Persze, a baba ne éhezzen és ügyes anyuka bárhol megoldja ezt diszkréten, úgy, hogy más embereket ne hozzon zavarba vagy kellemetlen helyzetbe. Ettől még nem rakja ki a melleit az internetre.

2014. nov. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
16%

11-es szerinted 16 év múlva ki fog még erre emlékezni?

Arról nem is beszélve hogy a nőnek alig látszik az arca.

2014. nov. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
77%

Ő egy anya, nem lány. Nekem nem tetszik ez a kép...


Évekig szoptattam a 3 gyerekemet, de SOHA nem jutott volna eszembe így...ez inkább magamutogató, közönséges és primitív:S

2014. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nincs értelme a képnek így, ezzel a szöveggel mellette. Mivel ugye azt írta, hogy hálás az egyetemnek a sok támogatásért, aminek köszönhetően két baba mellett el tudta végezni az egyetemet. Ehhez nyugodtan feltehetett volna egy olyan képet is, amin ő van talárban, és mellette/kezében a gyerekei vannak. Arra azt mondom, hogy aranyos, sőt, hogy valakinek akár példaértékű is lehet. De hogy ehhez minek kell csöcsöt villantani, azt nem értem.

Én is gyerek mellett végeztem el az egyetemet (nappalin), mégse dobtam ki a cicimet a diplomaosztón. Viszont számunkra aranyos képet mi is csináltunk, ráadtam a fiam fejére a talárhoz tartozó sapit, és őt is lefotóztuk. Szerintem menő lett, és még ízléses is, viszont azzal is tisztában vagyok, hogy ez csak nekem, meg a családomnak érdekes, ezért nem is pakoltam vele körbe az internetet.

Szóval bocs, de ez a kép egy elég nagy mellényúlás szerintem. Nincs értelme, és nem is kíváncsi rá senki, arról nem is beszélve, hogy rettentően ízléstelen.

2014. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaz, utolsó,én is baba mellett csináltam meg a sulit,mégsem tettem ki a mellem,hogy köszi,hogy sikerült.
2014. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!