Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem értik meg sokan,...

Miért nem értik meg sokan, hogy mi gebe, alacsony, aranyos, cuki fiúk sokszor genetikánkból adódóan vagyunk ilyen alkatúak és emellett mi még bizony edzünk is, mégsem tudunk kigyúrt állattá válni és csúcs, ha feljön valami izom?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 22:42
1 2
 1/19 anonim válasza:
2012. okt. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hülyeség, Schwarzi is vékony volt azért kezdett el gyúrni, ez csak üres kifogás hogy nem tudok izmosodni. Mindjárt jön a szöveg, hogy de ő koxolt azért lett olyan amilyen. Cuccozott ő is, de neked nem kell testépítőnek lenned, ha normálisan edzel és kajálsz mellé akkor nőni fogsz akármilyen a genetikád. Irány az edzőterem!
2012. okt. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Azért nem értik,mert ilyen nincs.Ne haragudj,de valamit sz*rul csinálsz.Rendes étrenddel+edzéstervvel nehezen,de lehet fejlődni.Nekem 2 ilyen ismerősöm is van: mind2 vékony ropi volt,mostanra kidolgozott,szálkás nem eltúlzott izomzatuk van.Változtatni kéne a kaján és az edzéseden:) MERT ILYEN NEM LÉTEZIK!!!!

(hogy nyomatékosítsam)

2012. okt. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
rajtam nem nagyon látszik hogy gyurok nem sokat nőttem erőbe több mint mint 2 szer annyi van mint amikor kezdtem de kinézetre nem sok szval olyan mint én van! olyan nincs hogy méretre és erőre se fejlödsz!
2012. okt. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Nem tudom, de tény, hogy mostanában baromi sok az alacsony fiú. Bemegyek egy szórakozóhelyre, és a fiúk zöme alacsonyabb tőlem. Pedig én sem vagyok nagyon magas, 170 cm.
2012. okt. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
én teljes mértékben megértem c':
2012. nov. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Csak megsúgom, hogy pont az alacsonyabbak vannak előnyben izmosodás terén, mert rajtuk hamarabb meglátszik ugyanaz a tömeg, és még a gyakorlatokat is kisebb mozgástartományban, tehát jobban koncentrálva tudják csinálni. Vajon miért nem égimeszelő a legtöbb testépítő és erőemelő?
2012. nov. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Hülyeség hogy gyúrás mellet sem tudsz hízni és ez genetika. Én is 62 kiló voltam sokáig 180 centivel és ez nagyon zavart. Sokáig csontinak is hívtak(megjegyzem nem véletlenül.) Elkezdtem edzeni és nekem nagyon bejött. Kb egy év alatt 70kg ra híztam fel. abbahagytam majd rá egy évvel ismét nekiálltam és felmentem egészen 79 kg-ra. Akkor már egészen jól néztem ki. Most ismét leálltam anyagi okok miatt de 70 kg alá nem megyek még akkor sem ha ki-ki marad egy étkezés. Nem erőltetem a kajálást de 70kg-ot tartom.Hát ez az én történetem. Te meg ha edzéssel sem érsz el semmit akkor valamit nagyon rosszul csinálsz. Jobb lenne ha kicsit jobban megerőltetnéd magad és ha csinálod akkor teljes odaadással csináld, vagy hagyd a p*csába az egészet. De akkor viszont ne gyere ide rinyálni, hogy "csúnya vagyok, magamnak sem tetszem, de fogadjatok el, ja és az elvárásaim: legalább modell alkatú lányok." Megjegyzem ha jobban belegondolsz miért sóvárogsz egyáltalán az szp nők kegyei után? Ennyi erővel neked is a csúnyább lányokat kellene preferálnod hisz hozzájuk képest te szebb vagy, nem? Csúnya nőből meg mindig van kínálat a piacon... Bocs, hogy személyesen neked írtam mindezt, nem neked szóltam be hanem az ilyen gondolkodású embereknek, csak már a végére kaptam észbe hogy E/1-ben beszélek és nem volt kedvem átírni. Tehát ne vedd magadra!
2012. nov. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Miért nem értik meg sokan , hogy az izomépítés nagy része nem a konditeremben, hanem a konyhában dől el?
2012. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha valamilyen rendellenessége van, akkor elképzelhető, hogy nem tud hízni. Például hormonális problémája van...de kétlem, hogy ilyen sok vékony gebének lenne ilyen problémája.


mellesleg 65 kg-ról feljöttem én is 100-ra az évek alatt, de valszeg csak 85 kilósan leszek frankó, szálkás formában.

2012. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!