Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek adtok igazat a ferfinek...

Kinek adtok igazat a ferfinek vagy a nonek?

Figyelt kérdés
A ferfi es a no szexkapcsolatban voltak egy alkalommal nem vedekeztek de a no nem vett esemeny utani tablettat. Most kiderult hogy terhes es a pasi azt mondta hogy d**** jartak ossze nem azert hogy gyereket vallaljanak. A no erre azt mondta hogy a gyerektartast fizetni kell erre a pasi azt mondta hogy ha az par ezer forint boldogit teged. Kozolte hogy sem a gyerek sem a no nem kell neki,es hogy milyen hulye a no hogy egy esemeny utanit nem szedett be. Mit gondoltok kinek van igaza?
2014. nov. 8. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Mindkettö egyformán hülye, ha védekezés nélkül lefekszenek, ha még kapcsolat sincs köztük.
2014. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogják majd mondani sokan, h a férfi is ott volt, mikor összehozták, vállalja csak a gyereket, stb. De én nőként azt mondom, hogy ha csak dugni jártunk össze, bizony bevettem volna az esemény utánit, mert ha besikerül a gyerek, én esek ki a munkából, nekem kell otthagyni a sulit, én leszek egyedülálló anya, mert a pasi megteheti, h nem kér az egészből és lelép. Ő élhet úgy továbbra is, mintha nem lenne gyereke. Szóval én úgy gondolom, h a saját bőrünket visszük vásárra ilyen esetben. A mi érdekünk a védekezés, h ne maradjunk egyedül egy babával. Az már más kérdés, ha a nő direkt akart gyereket, h megfogja a pasit, csak épp ráfázott. A gyerektartás tényleg pár ezer ft.
2014. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

1. A nő hülye, ha ilyen pasitól és így akar gyereket.

2. A pasi hülye, ha ennyire nem akar gyereket, de mégsem védekezik. Utólag meg a másiktól várja a megoldást.


Mi a francot hibáztatják egymást, ha egyaránt hülyék?

Nem tennék különbséget köztük, együtt cs.szték el.

2014. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Mondketto hulye, es a nonek kellett volna utolag gondolkodni!!
2014. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%

Két ember kell hozzá, hogy összehozzanak egy gyereket.

Ha csak d... jártak össze, miért nem védekeztek.

Esemény utáni tablettát bevenni sem olyan egyszerű- el kell menni a nőgyógyászati ügyeletre, kiíratni-kiváltani.. kb 6000ft?

Szóval egyszerű mindig a nőt hiábztatni- de mindkettő hülye volt.

2014. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Hibás mindkettő.de a nőnek h van ehez joga h ezt megtegye egy férfival?oké h nem védekeztek,de tényleg elfért volna egy escapelle...ezzel a gyerek se jár jól meg az apa se.én biztos h szétverném a képét. :D (22\L)
2014. nov. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

6-os, ha csak szexkapcsolat és "dugni járnak össze" akkor miért vernéd szét a képét? :)

Ha én csak ilyen kapcsiban vagyok vkivel, akkor vagy mondom neki, h húzzon óvszert, vagy szedek tablettát, vagy veszek be esemény utánit.

Sztem a nő a hibás(abb). És nehogymár most ez a műsor legyen, h gyerektartás, meg bunkó pasi, m ennek is a gyerek issza meg a levét.

2014. nov. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
5. Ezt komolyan gondolod? Jobb abortuszra menni vagy egyedülálló anyának lenni mint megvenni egy 6000 ft-os gyógyszert? Egyébként 2-es jól összefoglalta a lényeget.
2014. nov. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia 7es! Én a nőre értettem h szétverném a képét ha a pasi helyébe lennék.:D azert irtam oda h 22\L h lássátok nem egy nőverő pali írta a komit :)
2014. nov. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!