Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy olvas másodikos gyerek?

Hogy olvas másodikos gyerek?

Figyelt kérdés
Párom fia kétszer járta a nagycsoportot.most tölti a 9. életévét.másodikos.viszont a tanulás egyáltalán nem érdekli.makogva olvas(de szó szerint makogva).fejben számolás is nagyon gyatra.pl.15-7 kiszámolni is nehéz.nekem nagyok az elvárásaim vagy még normális,h ilyen szinten van.
2014. nov. 9. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem vedd lejjebb az elvárásaid, mivel magaddal szemben is igen alacsonyak.
2014. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most nem értem,hogy kiírok egy kérdést,miért kell rosszindulatúskodni?
2014. nov. 9. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenkor még elég változó lehet, a lányomnak is van több osztálytársa, aki még nehezebben olvas, majd év végéig belejönnek. Esetleg vegyetek neki olyan könyvet, ami érdekli, hátha akkor jobban megszeretné. Az én lányom szerencsére nagyon szeret olvasni, rengeteg könyve van, van, hogy csak magában olvas, de van amikor az öccsének, vagy macskájának. :) Ő folyékonyan olvas, hangsúlyozva, nehezebb szavaknál akad meg néha.
2014. nov. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!én csak két hetente találkozom velük,akkor tanulunk(legalábbis próbálkozom).tavaly csak a házit csináltuk együtt.idén rájöttem,h nagyon nem érdekli őket a suli,elhatároztam,h mindig tanulunk.egyszerűen utálják.a nagyobbik 6-os.matekból nem tudja a 4-5.osztályos anyagot.nem is tudom hogy álljak hozzá.próbálom magyarázni,de abszolút érdektelenséget látok rajta.mindketten járnak heti egyszer.tanárhoz.de nem értem,ő ezt nem látja.?vagy mit csinálnak ott?sajnos anyuka sem túl közlékeny...
2014. nov. 9. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:

"én csak két hetente találkozom velük"

"elhatároztam,h mindig tanulunk.egyszerűen utálják"

Most ezen te komolyan csodálkozol???

2014. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet,h félre értetted kedves utolsó.a kapcsolatunk normálisnak mondható,nem az ellenségük vagyok.és nem egész nap tanulunk,hanem napi fél órát!Istenem!tényleg nem tud az ember normális választ kapni?segítő szándékkal???
2014. nov. 9. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!