Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerek száj? Vicces, aranyos...

Gyerek száj? Vicces, aranyos vagy fura beszólás kicsikkel? Lehet testvérről is írni, csak gyerekszáj legyen!

Figyelt kérdés

Unatkozom, imádom a kisgyerekeket főleg ha valami vicceset csinálnak, vagy viccesek a beszólásai vagy valami ilyesmi. Sok ilyet olvastam már. Akár saját magatokról is írhattok kicsinek! :)


13/L 💋


2014. nov. 5. 14:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Lányom lassan 3 éves lesz.

Mostanában megkértem hogy pakoljon el, mire Ő:

Anya, tönkreteszed az életem!

hát jól megkaptam.


Fiam most sulis évnyitó elsős lett és úton a suli felé megkérdezte mi lesz ott, elmondtam neki röviden, hogy odamegy az osztályához, lesz valami hivatalos beszéd és műsor én meg arrébb leszek és várni fogom. Erre Ő:

ÁÁÁ, szóval ez arról szól, hogy mi ülünk nézzük a műsort, ti meg azt nézitek, hogy mi hogy nézzük!


Lányom továbbá még nem igazán tudja ejteni az R betüt és hallotta a Francba szót...képzelheted hogy milyen volt mikor üvöltözött a játszón hogy a Fa sz ba!...

2014. nov. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Kisfiam aranyköpései 3-4 évesen:


Újhagymát ettem.

-Anya! Ne edd meg a virágot!


Strandon voltunk.

-Kérsz palacsintát?

-Igen.

-Milyet?

-Citromsárgát. (A tészta színére gondolt.)


Elpusztult az egyik díszhalunk, apa be akarta dobni a wc-be.

- Ne dobd bele!! Oda a kakit kell nyomni! :)

2014. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Kamasz fiam van és óvodás lányom. Kamasz fiam nyomja a szlenget, pl. de égő valaki, na most leégtél béna vagy stb.

A múltkor kiejtettem valamit a kezemből, erre a kislányom mondja: na anya most legyufáztál!

2014. nov. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek megy a zöld kéz! Ahj de aranyosak, főleg az első ''Anya, tönkre teszed az életemet'' Egyemmeg de cukik 😃
2014. nov. 5. 15:29
 5/17 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem ezek csak a szülőknek viccesek meg aranyosak.:/
2014. nov. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

5 éves lányom pár napja:

Felnéz az égre, egy rakat varjú repül, mire megszólal. Odanézz Anya, madárcsorda. :)


Anno 3 évesen:

Ment egy riport a tv-ben a katonanőkről. Mire a nővérem megszólal:

-Nem normálisak ezek, hogy katonának mennek. Amikor lehetnének például... mik is Lili?

Lányom válasza:

-Királylányok.

2014. nov. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Ovodas voltam. A reggeli keszulodesnel apamnak eszebe jutott, hogy elfelejtett egy reggeli programot es hanyatt-homlok elrohant. Anyam oltoztetett es magaban mergelodott: "Apad jol itt hagyott minket!"

Oviba beerve elujsagoltam a sztorit, hogy apa reggel otthagyott minket. Delutan mar kezdorzsolve vartak az ovonok anyamat, hogy miert valnak :)

2014. nov. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem igaz, hogy csak a szülőknek aranyosak, én mindegyiken jót mosolyogtam. :)


Anno anyukámmal meg nagymamámmal laktunk hármasban, és anyukám mindig rohant mindenhova, meg reggeltől estig dolgozott, ezért nagymamám volt az, aki az otthoni dolgokat csinálta (takarítás, főzés). 4 éves koromban elutazott néhány hónapra, és anyukámmal néztük az ablakból, ahogy elmegy a taxival, én pedig ránéztem anyukámra, és azt mondtam neki, hogy "na, most szarban vagyunk"...

2014. nov. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Picilányom mondja a szoknyaruhára, hogy szokranyuha.
2014. nov. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%
Mi az a szoknyaruha?
2014. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!