Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülészorvosod mennyire...

Szülészorvosod mennyire törődik azzal, hogy mitől félsz, milyen kétségeid, gondolataid vannak a szüléssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Foglalkozik a várandósság és szülés lelki oldalával? Milyen tapasztalatod van vele ezen a téren?
2014. nov. 10. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
foglalkozott volba de azert ilyen melysegekbe nem mentunk bele. ha kerdesem volt tisztesseggel valaszolt, probalt nem szakmai lenni es olyan valaszt adni hogy megertsem. se ha keresem.volt amivel o szakmailag nem ertett egyet akkor finoman elterelt pl hogy miert nem inditja meg a szulest xy napon csak azert mert en ugy akartan. viszont amikor jottem el a korhazbol felre hivta a ferjem es beszelt vele arrol hogy legyen velem.turelmes es mindig legyen mellettem, melletunk az eletben. ezt a ferjem mondta utolag es nekem nagyon tetszett, nagyon emberinek talaltam.
2014. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém elég empatikus és közvetlen stílusú volt. Na nem ölelkeztünk össze, de ha bármi "butaságtól" paráztam, el mertem mondani és normálisan kezelte, magyarázott.
2014. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
semennyire. egyszer osztotram meg vele a felelmemet veszelyeztetett terheskent (abszolut adekvat modon) erre ratett meg egy lapattal.
2014. nov. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém csuda kedves, mindig megnyugtat. Ezt szeretem, nem sok kedves nőgyógyász van...
2014. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben minden elmondok neki. Én most a vetéléstől félek nagyon, volt már pár vetélésem. De mindig megnyugtat, szakmai alapon. Igazából úgy helyreteszi a félelmeimet. Tudom, hogy van esélyem a vetélésre, de tenni ellene sokat nem tudok. El kell fogadnom így.


Egy gyereket már szültem nála, na ott aztán tényleg elég intim viszonyba kerültünk, szóval miért is ne mernék akármit elmondnai neki.

2014. nov. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semennyire,sőt a terhességem közepén váltottam orvost,mert nem hitte el,hogy 3 nap kórházban,infúzión töltés után jobban vagyok.

Akire váltottam az pedig futószalagon vizsgálta az embereket,szinte minden vizsgálat napján 2-3órát vártam rá állva.A szülés napján arra sem emlékezett,hogy magzatvizet vett tőlem ,mert az ultrahangon több betegség is előkerült.Amikor kiderült a baj,annyit mondott,hogy jövő héten menjek be magzatvíz vételre,mi meg ott maradtunk a férjemmel ledöbbenve,információk nélkül.

Ezért én mindenkinek azt ajánlom,hogy szülésznőt válasszon,ha megteheti!

2014. nov. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!